Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegyik csók nyálas?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és a volt pasimmal azért szakitottam mert nekem túl nyálas volt..ő már sokat csókolózott nekem meg vele volt az első..

Az érdekelne, hogy lehet, hogy minden csók nyálas és ez a normalis?:))


2012. márc. 4. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
jesszus... de degenerált vagy -.-"
2012. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miert is??:OO
2012. márc. 4. 11:17
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

a volt pasimmal azért szakitottam mert nekem túl nyálas volt


Te ritka érzéketlen és ostoba tuskó vagy.Látszik mennyire szeretted.De ne aggódj,visszakapod az élettől:)

Valaki azért fog szakítani veled,mert túl nedves/kismellű/nagyfülű/lapossegű/miniagyú vagy:D

2012. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nyugi mar.

Azota mar kibekultem vele es sztem ujbol osszejovok vele mert nagyon hianyzik...

Es kussolj be mert nem ismersz .majd akkor mondj ram ilyet ha mar ismered az eletem!! Eleve nem csak ezert szakitottunk..nem is volt igazi szakitas mert nem birtuk ki egymas nelkul..

2012. márc. 4. 11:39
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Hogy milyen kis IQ fighter vagy. Osztogatsz itt mindenkit, hogy kussoljon...

Tudod, csók közben nem árt néha nyelni is...

21 L

2012. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Oh kívánom hogy ez legyen a legnagyobb problémád.

A kérdésre válaszolva az, hogy nyálas elég relatív. De mivel a szádban nyál van és ezzel csókolóztok persze, hogy nyálas. De ha már a nyakadon folyik az nem olyan jó, majd belejöttök. Lehet te vagy béna, nem is a barátod erre kidobtad.

2012. márc. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Van mas ennel nagyobb problemam is..

De mondom nem is volt igazi szakitas mert most ujbol megprobaljuk..

De kerlek ne mondjatok ilyeneket ram..

Mondom, nem ismertek de mar degeneralt iq fither vagyok...

2012. márc. 4. 11:50
 8/15 A kérdező kommentje:

Csak a banto szavakbol nem kerek!!mert nincs ertelme..

Feljon ide az ember, hogy kerdezzen vmit es normalis emberek valaszara var erre ilyeneket kap..tudjatok ezeket is ellehet szepen mondani!

2012. márc. 4. 11:52
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

(első válaszoló vagyok) - figyelj, ha ilyen kérdést teszel fel, akkor jó hogy elkezdünk oltani.. -.-"

az igaz, hogy nem ismerünk, de ez a kérdés sok mindent elárul az agyi szintedről.. XD


csak hogy kapj normális választ is tőlem.. alapból van nyál a szádban, azt nem tudod elkerülni, hogy ne érintkezz csókolózás közben a másik nyálával.. de viszont lehet rajta csökkenteni, ha lenyelitek előtte és nem nyállal teli pofával csókolóztok.. x) remélem segítettem ;)

2012. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj,ha az érzékeny lelkivilágodat megbántottuk.

De akkor is ízléstelenül fogalmaztad meg a szakítás okát.És valóban már a kérdés,a megfogalmazás,a helyesírás nagyon sokat mond a feltevőjéről.

2012. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!