Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet orvosolni az önbizalomhiányt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, jóban vagyok egy lánnyal, meg bejön meg minden, ami csak kell. Látom, hogy én is neki. Ebben 99,99%-ig biztos vagyok. Amúgy jó emberismerő vagyok, úgy értem első ránézésből meg tudom sokszor mondani az ember személyiségét, meg belelátok az emberekbe. Ha baja van valakinek, vagy örül, egyből tudom mi az oka, még ha nem is ismerem annyira közelről, stb. Mégis aggaszt a 0,01%. Hogy lehet ezt orvosolni? Nem merném elhívni akárhová, mert ha mégsincs igazam, akkor sok minden lesz, amit a hátam közepére se kívánok. Pedig már ezerszer tapasztaltam, hogy az ilyen jellegű meglátásaim sosem tévednek, mégsem tudok bízni ezekben.
2012. márc. 3. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
hasonlítasz rám.. határozd el és cselekedj, bármennyire is félsz.. én is így szoktam csinálni, tudom könnyű mondani, de ha átgondolod, akkor rájössz, hogy megéri, mert nagy eséllyel összejöttök.. :)
2012. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert ha nemet mondd, összedől a világ?

Tulajdonképpen, akkor csak húzd az időt. Vagy elpazarold az időt szerelem meg elmúlik, vagy elapzarold az időt és pofára is esel.

2012. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezek nem is rossz tanácsok. Csak valami volna itt még, a nagy csavar a finálé előtt: Éspedig 10-edik osztályos gimnazista vagyok, a lány pedig osztálytársam, és ha nemet mond, akkor is valahogy egy levegőt kell szívnunk még 2 és fél évig. És nem t'om, hogy mennyire menne ez könnyen. Ha ez nem lenne, és az lenne a dolog, hogy ha nemet mond, max nem találkozok vele többet, akkor menne minden további nélkül. Szóval ez a szívás... De attól még megfontolom a tanácsotokat, és persze ment a zöldpacsi mind2 helyre.
2012. márc. 3. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Neked kell döntened a jövődről. De azt tanácsolom, hogy ne legyél annyira érézkeny vagy sebezhető, hogy ilyen dolgok miatt elpusztulsz. Tegyük fel, nemet mond és vele kell lenned egy osztályban? Akkor mi van? Barátok még lehettek...

tudom, rossz érzés, hogy több nem, de ha semmit nem csinálsz sem lesz több. Ha pedig egy liba tetszik, jobb ha barátod sem lesz.

2012. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem egy liba...
2012. márc. 3. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Házi nyúlra SOHA nem lövünk! Ha megfogadod, boldog leszel, ha nem, akkor majd rájössz, hogy miért is mondja ezt szinte mindenki.

Én is voltam ilyen helyzetben, össze is jött, de hidd el, nem éri meg az, ami utána jön.

Üdv.

2012. márc. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon köszönöm a választ, elvégre kell ellenvélemény is. :D Megmondanád, hogy te fiú, avagy lány vagy, és hány éves? Csak érdekelne.
2012. máj. 20. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!