Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan erősödjek meg egy picikét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erősödjek meg egy picikét?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, tudom, fiatal. 4 hónapja vagyok együtt a barátommal, Ő 15 éves.

Eleinte én úgy éreztem, hogy nem vagyok szerelmes, de szakítani sose tudtunk. Mostmár nagyon szeretem, nagyon jól érzem magam vele. Többször adódtak gondok: egy iskolába járunk, és csak szünetekben vagyunk együtt(szinte az összesbe), iskolán kívül havi 1x vagy 2x találkozunk. (Hozzánk még sajna nem jöhet át).

EGyszer már megbeszéltem vele, nem változott nagyon a helyzet, most megint beszéltem vele, jövő héten találkozunk.

Folyton bosszankodom valamin, sorolok pár példát:

-mielőtt nem jártunk, mindig befújta magát, ügyelt rá, mostmár ritkábban.

-szinte 2x-3x lemondta a szombati találkát(családi okok miatt)-erre megkérdeztem, hogy a vasárnap nem-e lenne jó, de akkor találkozott egy lány barátnőjével.(Egyszer összekapott a lánnyal azért, mert a lány azt írta neki, hogy szeretlek, barátom meg elmagyarázta neki, hogy nála a szeretlek szó többet jelent).

-múltkor voltam iskolába, de Ő keresett, és sehol sem talált a suliban, azt hitte, nem jöttem(de megkérdezni senkit se kérdezett meg).

-valamint ha elmondom mi a bajom(nem vele kapcsolatban), sokszor annyit kapok rá, hogy "értem", meg, ha n önmagamat adom, gyakran érzem úgy, hogy túl kitárulkozom és az nem jó.

Ilyen APRÓSÁGOK a bajaim, és nem mondom el mindig neki, ahnem itthon marom magam. Lehurrogás nem kell, mert beláttam a problémát, a kérdés, hogy hogyan legyek érettebb ehhez a dologhoz?


2012. márc. 3. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak az évek, meg a rutin.

Párszor kiakadtok egymáson, megbántjátok a másikat. Az emberi kapcsolatok így működnek, bármennyire is akarsz a másiknak csak örömet szerezni.

Az ilyen sérelmekből/sértésekből pedig tanulunk.


23F

2012. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Annyira fiatal vagy még...Én 29 éves vagyok, 15 éves korom óta vagyok a mostani férjemmel. 4 éve házasodtunk össze.Azért mi is vitáztunk, nem volt minden mindig kerek.DE! Azt mindig éreztük, hogy CSAK együtt tudjuk elképzelni az életet.Ha a párod érdektelen, Te akarod jobban a kapcsolatot, ő csak ,,elvan" benne, lépj tovább! Vannak gyönyörű nyarak, mikor felpezsdül az élet mindenhol, és rájössz, hogy mennyi ember tipus közül válogathatsz, hogy megtaláld a megfelelő fiút.Írd le 1 papírra, milyen érvek szólnak a mostani fiúd mellett és melyek ellene.Ha több a negatív, szakíts vele, javaslom!Meglátod, boldogabb leszel később és csak mosolyogsz magadon.Nekünk szerencsénk volt, hogy ,,kifogtuk" egymást, de ha nem így lett volna, most kesereghetnék magamban és bánkódnék a nagy Ő után.Remélem segítettem!
2012. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!