Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit szeretne még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szeretne még?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom majdnem 5 évig (október 1-én szakítottunk) nagyon szerettük egymást.A barátom szakított velem azzal az indokkal hogy neki még szüksége van a lángolásra ami egy kapcsolat elején van. Az nap sírva váltunk el és átölelkezve és nagyon nehezen ment el. Ami után vége lett 1 hónap el telt hogy semmit nem tudtam róla de aztán jelentkezett és beszélgettünk is néha néha. Valahogy a beszélgetésekből mindig az derül ki hogy gondol rám sokat. Volt egy közös kutyusunk és mondta hogy nagyon hiányzik ő is neki és hogy úgy megölelgetné.

Nagyon nehezen vettem rá magam a találkozásra amit neki is megírtam mivel én még mindig a múltból táplálkozom mert nagyon szeretem bárhogy is próbálom elfelejteni.

Mondtam neki viccből hogy veszek magamnak egy Seat Leont (már tudtam hogy olyan autóra vágyik) és akkor jöhet széttörni és akkor végre láthatóm amire a válasza azt volt hogy én mondom mindig hogy neee.

Holnap átjön hozzám és végre láthatóm.

Szerintetek ő mit érezz vagy miért csinálja ezt?


2012. márc. 3. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
hiányzik neki a kutya..
2012. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak bepánikolt, hogy nem éli ki magát eléggé. Ez elég gyakori jelenség mostanában. Valószinű, hogy csak ezért szakított. Az esze azt diktálta, hogy többet kell "élnie" és ő arra hallgatott. Valójában meg még mindíg szeret...


Bár kitudja... Lehet, hogy még ő sem...



21F

2012. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem bántaná a büszkeségemet, hogy szakított Velem, mert még élni akar...

Én elújságolnám, hogy mennyire jó, hogy vége lett a kapcsolatunknak, mert így nem korlátoz már Ő sem abban, hogy megtaláljam az igazit.

Sírva vált el? ... Akkor adtam volna még egy utolsó esélyt neki, ha abban a percben visszamondja, de így már nem.

Elment, mert el akart menni... Én tuti nem sajnálnám, és nem marasztalnám.

Mit érezhet Ő?

Kellett neki kis idő, mikor kitombolhatja magát, büntetésmentesen dughat össze-vissza, majd visszamenne a biztos kis fészekbe, mert tudja, hogy Te biztos pont vagy az életében,és tudja, hogy kis sírással... vissza is fogadnád.

2012. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lemaradt: 21L
2012. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!