Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az amit megnézel legelsönek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit megnézel legelsönek egy nőn vagy férfin a legelsö találkozáskor?

Figyelt kérdés
Ha esetleg randira kerül a sor testalkata - öltözködés-szem-fog-beszéd-stilus-hajszin.....Elkébzeléseiteknek kell megfelelnie az illetönek hogy jol érezd magad vele? Vagy nem feltétlenül....?
2012. márc. 3. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Tetszen külsőleg és belsőleg is.
2012. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a segge
2012. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Először is a megjelenés..legyen rajta valami amire azt mondod hogy : Ejha.. :) ennyi.. ha ez meg van akkor a többi ugy se fog érdekelni.. :)
2012. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne nézz kérlek hülyének de én a fiúk hátát figyelem. XD

Hát-fétisben szenvedek XDD Másodjára meg az arcát nézem, utána meg csak úgy szép lassan felmérem az illetőt.

17/L

2012. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kéz, kar, hátsó, frizura, szemek, arc, vállak, mellkas, hát, lábak, ez a sorrend :D
2012. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisugárzás, maga a megjelenés. Utána természetesen az arc. Ha tetszik arcra akkor nem igazán érdekel, hogy magas/alacsony/mackós/vékony etc.
2012. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, inkább úgy mondom mi kelti fel a figyelmemet. Mert ez nem a külső. Mindig más egyébként. Akire eddig felfigyeltem, az általában vagy nagyon jó humorú volt és véletlenül meghallottam, hogy nevet, vagy épp egy beszólását, vagy nagyon értelmes volt és meghallottam, hogy miről beszél, de olyan is volt, hogy az fogott meg, hogy mennyire szabad. Szóval mennyire nem izgatja más mit gondol, ő boldog, látszik, hogy jól érzi magát a bőrében.


A vizuális élmények az utolsók a sorban. Nem mondom,hogy elengedhetetlenek, mert azért egy kapcsolathoz nálam szükség van arra, hogy magasabb legyen nálam és ápolt, igényes legyen az illető, az csak hab a tortán, ha jól néz ki.

Egyébként, ha jól akarom magam vele érezni, akkor egy húron kell pendülnünk. Jól érzem én magam bárkivel, de az nem buli, ha ő nem érez ugyanígy. Épp annyit hülyéskedjünk, legyen közös érdeklődésünk és még sorolhatnám reggelig :)

2012. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ájron ***** válasza:

Külsőre:

Arc, alkat cici, fenék.


belsőre: Milyen a kisugárzása, Normális-e, mennyire toleráns, stb

2012. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ájron ***** válasza:
Ebben a sorrendben
2012. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!