Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Nekem a külső tulajdonságok nem fontosak. Sokkal inkább a belső értékek. a kedvesség, a jellem, a hozzám való hozzáállás. 18f
2012. márc. 3. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok nem annyira dekoratív lány van, aki ölni tudna egy ilyen fiúcskáért.
2012. márc. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, engem rendkívüli mértékben zavarna, ha egy pasi nem csak a testemért szeretne és nem csak megfektetni akarna.

Micsoda kérdés......

2012. márc. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lila nyuszi ***** válasza:

Nem zavarna, de számomra nem elhanyagolható a külső. Igényes ember a testére és lelkére is igényes.


20/N

2012. márc. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, lehet:)

Am ha gondolja vki írhat üzenetet

2012. márc. 3. 00:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos lesz olyan hülye..szegény:)
2012. márc. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó,de ennyitől nem lesz nedves a punci...és te sem fogsz felállni...
2012. márc. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy igen. Ilyet csak az mond, aki önmagára is igénytelen és ezzel próbálja "kompenzálni", hogy én is elfogadlak így ahogy vagy, fogadj el te is engem.

Ez is egy mentalitás, amit nem nézek le, de én inkább adok magamra, meg teszek a külsőmért egy csomót és akkor legalább egy kissé igényes srácot választok, mint egy ilyen vmilyet...

Jelzem nem vok plázaribi, meg semmi, csak azért vannak minimális elvárásaim.

20L

2012. márc. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!