Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Anno felhívtam telefonon az exemet, akivel akkor másfél éve voltunk már külön. Érdeklődtem felőle, mi van vele, jól van-e...szimpla baráti érdeklődés! Majd megkérdeztem tőle, hogy boldog e...szerintetek van ezzel valami baj?
2012. márc. 2. 23:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8-al értek egyet, tartós barátság párkapcsolat után ritka. (Talán egy ilyenről hallottam életemben.) Általában legalább az egyik fél fejében benne van ilyenkor, hogy vissza akarja szerezni magának a másikat.


Tisztázd magadban, hogy mit szeretnél tőle. Ha semmit, szerintem akkor sem gáz, hogy NÉHA beszéltek, de ha kezd gyakoribbá válni vagy egyre személyesebbek a témák, akkor az gázszag. Azt NE kérdezd meg, hogy boldog-e, nem biztos, hogy használható választ kapsz.

2012. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ebben semmi gáz nincs
2012. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!