Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Anno felhívtam telefonon az exemet, akivel akkor másfél éve voltunk már külön. Érdeklődtem felőle, mi van vele, jól van-e...szimpla baráti érdeklődés! Majd megkérdeztem tőle, hogy boldog e...szerintetek van ezzel valami baj?
2012. márc. 2. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jah van mi a bánatért zaklatod az exed ??
2012. márc. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nincs benne semmi.

amíg nincs új csaja az embernek és kúrni akar,de nincs kedve csajozni,akkor ilyen célra a legalkalmasabbak az exek.

2012. márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért mert nem rosszban váltunk el, és ez nem zaklatás volt, ő is rám írt néha h mivan velem, h telik az életem, szimpla érdeklődés. Attól mert szakítottunk nem feltétlenül kell megszakítani egy kapcsolatot (már baráti viszonyban)
2012. márc. 2. 23:41
 4/12 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg normális válasz? Megköszönném
2012. márc. 2. 23:43
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
A metán. Na, az gáz.
2012. márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére már normális válaszok nem nagyon lesznek...vagyis reménykedem!

Péntek este ha már otthon vagytok kicsit trolkodjatok, hogy legyen min szórakozni:)

2012. márc. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
normális válasz..nincs semmi jól tetted,hogy felhívtad,hívhatod gyakrabban is..mondd neki RUF MICH AN
2012. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerelemből nem lesz barátság, maximum fordítva...
2012. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A fluor is gáz.
2012. márc. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
qrvára 21L
2012. márc. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!