Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Mivel lepjem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mivel lepjem meg a párom? Már lassan 3. éve járunk és nemsokára lessz az évfordulónk! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Én konkrétan egykis vacsira kondoltam nálunk, aztán egykis hancúr...! még sosem csináltam de szeretném már elveszíteni szerintem 13 évesen már illik nem?? Szerintem ez jó alkalom lenne! Mit gondoltok erről?? (13 éves vagyok a barátom pedig 15éves!!) neki persze nem újdonság a szex!!
2012. márc. 2. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? 13 éves vagy 3 éve jártok? akkor 10 évesen kezdtétek? és 13 évesen illik elveszíteni?

Ez tutti kamu kérdés.

2012. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3 éve jártok, (azaz amikor összejöttetek te 10, ő 12 éves volt) És gondolom, mivel még együtt vagytok, nem csalt meg téged, Szóval azt állítód hogy már 11-12 évesen szexuális életet élt? Jobb kamura nem telik?
2012. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 egyszomorulélek válasza:
Nem túl korai még a sex neked? elég fiatal vagy
2012. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ez tuti kamuu:)
2012. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ez nem kamu!! én tényleg a segítségeteket kértem h jó ötlet-e? de szerintem tök normális ha valaki 13 évesen veszíti el s szüzességét! van olyan 8.-os a sulinban aki már terhes!! szerintem egyáltalán nem korai!
2012. márc. 2. 20:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Kisebbségi településen élsz?
2012. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
egyépként már megcsalt nem is egyszer!! de én megbocsájtottam nek!! mert szeretem! ♥♥
2012. márc. 2. 20:25
 8/12 egyszomorulélek válasza:
ez vagy kamu vagy meg nemvagy normális megcsalt téged egy másik lánnyal és még neki akarod adni a szüzességed? hát te hülye vagy nagyon már bocsi de ténleg most vagy kamuzol mert unatkozol vagymeg nemvagy normális és még eggyet hozzá fűznék még túl korai is lenne nemtudom anyudék mit szólnának hozzá hogy a 13éves lánya már nem szűz hát elég szégyen szerintem én most leszek 15 és még szűz vagyok nem azért mert nem akarom már mert még ezzel várni kell ez nemcsak ugymegy hogy sexelünk oszt kész asztis nézni kell milessz utána gondolkodj el ezen
2012. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát boccs! én bevallom magamról: Hülye vagyok!! de engem sértegess h milyen gáz az h 13 évesem elvesztem?? inkább az a gáz h 25 vagy és még nem vesztetted el!! amugy igen!! én odaadom annak a srácnak a szüzességemet akit szeretek és ő is szeret engem!! ebben biztos vagyok!!
2012. márc. 12. 16:36
 10/12 A kérdező kommentje:
illetve 15 vagy!
2012. márc. 12. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!