Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Altalaban hogyan viselkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Altalaban hogyan viselkednek ha igazan akarjak a not?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem, ha egy ferfi /nem tini, hanem erett ferfi/ komolyan erdeklodik a no irant, es mar osszejottek es egyutt vannak, akkor gondolom bizonyitani akar neki, tehat komolyan viselkedik..igazam van? A kozos nevetes es viccelodes az nekem is fontos, foleg hogy vidam lany vagyok es szeretek nevetni, de olyan mintha csak szorakozna velem, egy nagy szorakozas lennek csak a szamara. Nemreg hagyta el ot a volt bartanoje, nem tudom mit gondoljak. Foleg ferfiak de nok velemenyet is kerem. Ti ferfiak hogy vislekedtek a szeretett no elott?

2012. márc. 2. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Lágyék tájt keményen.
2012. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elnezest a gepelesi hibakert:)
2012. márc. 2. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:
A nevetés az élet tészeinkább szakadjunk a nevetéstöl minthogy sirjunk össze vissza.Én 37 éves férfi vagyok ,de állandoan viccelödök poénkodok.
2012. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
o is viccelodos tipus, mindenkivel viccel, de olyan mintha csak egy havernoje lennek neki, igy erzem. En is szeretek nevetni, sok hulyeseget osszehordok en is, de tudok komoly is lenni. Keruli a normalis temakat, nem mesel magarol, nem mutat be senkinek, mindenre viccel valaszol mikozben tudja hogy en picit komolyabb vagyok. Nem vesz komolyan! Mire jo nez, szorakozik csak? Csak potlek lennek?
2012. márc. 2. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Erőteljesen nyáladzom...aztán hmmmmm...
2012. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hello!


Én így akkor viselkedek egy nővel,ha bejön ,de úgy érzem,h nem vesz komolyan,avagy nem érzem rajta,h szeretne...ilyenkor mintegy védekezési mechanizmusként megpróbálom elviccelni az egészet...avagy ha komolyan próbálkozom egy lánynál,és egyszer azt érzem,h le akarna koptatni,akkor még mielőtt megtenné gyorsan elkezdek viccet csinálni az egészből,h úgy tűnjön mintha nem is érdekelt volna...ezért azért csinálom,h ne érezzem magam megalázva...

Szóval szerintem annyi a szitu,h lehet nem érzi rajtad ,h kedvelnéd,ezért inkább ő is úgy tesz mintha nem kedvelne...

2012. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsonak koszi szepen az oszinte valaszt...

neha ugy erzem megbant, vagyishogy megbant, es a legnagyobb probelma talan az , hogy en ugy erzem tul gyorsan tortent az egesz. Osszeismerkedtunk, utana mar rogton oszerinte szerelmes lett belem es mindent elviccel. Es a volt baratnojevel meg nemreg szakitott, mi meg mar ket hetere ra egyutt voltunk. Es nem vagyunk fiatalok. en pl egy komolyabb kapcsi utan nem tudnek fejest uggrani ennyire gyorsan egy uj kapcsiba. Nem szeretnem ha kihasznalna csak azert mert en vagyok olyan hiszekeny hogy hiszek neki.

2012. márc. 2. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!