Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán szóljak az egyik jóbarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán szóljak az egyik jóbarátyjának, hogy beszéljen vele?

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves fiú vagyok.

Az osztálytársamba vagyok már 2 éve szerelmes.

Szerelem első látásra volt most, mert második középiskolások vagyunk.

De rájöttem, hogy nem szeret engem, de a szívembe zártam egy részét és nem tudom elengedni, az eszem pedig azt diktálja, hagyjam ott.


Nem járunk meg ilyesmi. De én napról napra jobban szeretem, de úgy közben napról napra bánatosabb is vagyok.

Nem szól hozzám, ritkán beszélünk, úgy veszem észre, hogy kerül, úgy érzem mintha ki sem állhatna.

Pedig gondolom csak azért van, hogy ne bántson meg meg stb. De pedig ez árt nekem lelkileg legjobban, hogy akivel elképzelem a jövőm, még arra nem méltasa magát, hogy lesza*jon.


Mit tegyek? beszéljek a barátnőjével, hogy talán beszélhetne a fejével, hogy egy kicsit többet foglalkozzon velem?


2012. márc. 2. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok egy 16 éves fiú. Tovább nem olvastam...
2012. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondod meg neki hogy te hogy érzel?

Szerintem jobb ha kihagyod ebből a "barátynői"-t :)

2012. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gratis30 ***** válasza:
jóbarátyjának, JÓBARÁTJÁNAK Inkább először tanulj meg írni!!!!
2012. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem baj, megkértem, hogy találkozzunk facen. Ha nem válaszol akkor személyesen fogom nyősztetni még el nem jön velem ismerkedni! :D
2012. márc. 6. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!