Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj hogyha vagdosom magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszomorulélek kérdése:

Az baj hogyha vagdosom magam?

Figyelt kérdés
Akárhányszor szomorú vagyok vagdosom vagy csikargatom magam mert igy lenyugszom :S
2012. márc. 1. 21:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
ha nem vágod fel az ereid, akkor szerintem nem baj.. én is szoktam ilyet, mert van, amikor annyira ideges vagyok, hogy úgy érzem, hogy már csak ez tud megnyugtatni.. x)
2012. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
..pedig ezt meg kellene mondanod ,értsd meg orvoshoz kell menj..ez veszélyes..hány éves vagy ?
2012. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
nem akarok vele szakitani mert akkor megbelehalnék
2012. márc. 1. 22:13
 14/27 A kérdező kommentje:
14
2012. márc. 1. 22:14
 15/27 anonim ***** válasza:
11-es ,de baj ..
2012. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Bloody Death ***** válasza:
100%
Hát nem igazán tanácsos. Én is nagyon sokáig éveken keresztűl vagdostam magam. Meg cigaretta csikeket nyomtam el a testem különböző részein, vagy csak úgy szimplán megégettem magam direktbe. Erről hogy lehet leszokni? Nem tudom. Én is probálkoztam "leszokni" de mindig kisértésbe estem. Igaz én nem csak azért csináltam, hogy le nyugodjak, hanem mert jól is esett. De már pár éve nem érzek késztetést az ilyen cselekedetekre. Kb. amióta elköltöztem, és van normális életem barátnőm. Szóval inkább az életmód/stílus megváltoztatása során maradt le nálam.
2012. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
69%

Attention whore!


Kislány, ez nem normális, nagyon pici és éretlen vagy még, hgoy kb bármilyen döntést hozz, úgyhogy fogadd meg a mienket, és AZONNAL felnőtt (akár orvosi) segítséget kérsz, akár tetszik, akár nem! Feltéve persze, ha életben akarsz maradni... mert ha így folytatod, nagyon rosszul jársz, és nem úgy rosszul, hogy közben te élvezed, mint ezt, hanem TÉNYLEG rosszul.


Emlékezz majd vissza, hogy én szóltam.

2012. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
ezt cutternek hívják és szomorú, hogy 14 évesen ide jutottál. Megsúgom: nem halnál bele. sokan azt gondoljátok (az emo-ság is ilyen) hogy k-rva nagy élettapasztalatotok van, pedig egy szart. semmit se tudtok még az életről, a komoly problémákról, csak jó dolgotokban nem tudtok mit csinálni, pedig csak sportolni kéne menni. szüleitek meg képtelenek észrevenni ezeket és foglalkozni veletek.
2012. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Hát néhaénis eszt érzem hogy nem tőrödnek velem :s
2012. márc. 1. 22:30
 20/27 jin ***** válasza:

érdekes

én volt h ökölel szétvertem egy szekrénynek az oldalát meg egy rekesz azt szétvágta a kezem:DDD

és még ott a nyoma

szal nem éri meg mert csunya lesz a bőr ha ideges vagy meditálj nagyon hasznos....

detéényleg

főleg lány vagy

amszakitást javaslok én is

csáávo hány éves,,?


legalább besózod próbáld ki:DDD

mar ,meg igy felhbzik vagy vmi olyasmi...a vér es ilyen castagon csapóódnak ki a vérlemezkék és tök jó:DDDD

2012. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!