Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj hogyha vagdosom magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszomorulélek kérdése:

Az baj hogyha vagdosom magam?

Figyelt kérdés
Akárhányszor szomorú vagyok vagdosom vagy csikargatom magam mert igy lenyugszom :S
2012. márc. 1. 21:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Baj.
2012. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kezdj el valami sportot űzni, úszás vagy bármilyen küzdősport, ott kiélheted magad és tartósan nyugodtabb és fittebb leszel

vagdosás kimondottan ártalmas a bőrre és magára a szervezetre is.

ne csináld mert semmi értelme nincs és nem leszel jobb se tőle

2012. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2012. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De próbáltam már leszokni róla de egyszerűen igy nyugszom meg a barátomnak se tetszik de nagyrészt ő miatta van:S
2012. márc. 1. 22:03
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
rakj fel videot vagy képet puruttyára.
2012. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Attention whore?
2012. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
..ez egy pszihés betegség..kezeltetni kell,menj orvoshoz,szüleid még nem vették észre?
2012. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hát egyszer a tesóm elmondta nekik de én nem mutattam meg nekik és letagadtam
2012. márc. 1. 22:09
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem akarsz öngyilkos lenni semmi gond, majd kinősz belőle. :)

Ha a barátod miatt meg vagdosod magad, akkor inkább szakíts vele, mert rossz hatással van rád. Majd egyszer találsz valakit, aki boldoggá tesz.

Amikor fiatalabb voltam, én is vagdostam néha, de aztán kinőttem. Amúgy az endorfinok miatt csinálod. Amikor vagdosod magad endorfinok szabadulnak fel a szervezetedben, meg más hormonok, amik megnyugtatnak. Ha gondolod ehetsz helyette csokit, hasonló a hatása.

2012. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek,a kérdező úgyse fogja kezeltetni magát.Eszébe sem fog jutni az,hogy orvosi segítséget kérjen.Csak azt szeretné, hogy itt szörnyülködjenek az emberek és meghökkenjenek rajta...Pedig Kedves Kérdező,k*rvára baj,hogy ezt csinálod magaddal.Szégyelld magad és merj segítséget kérni.Talán dob ki a pics*ba a barátod,ha miatta csinálod ezt a f*szságot.

Próbálj a szüleid előtt megnyílni és elmondani nekik a problémáidat.Biztos nem fognak elfordulni tőled.

Kezdj el sportolni,könyveket olvasni és NORMÁLIS társaságba járni.

2012. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!