Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem vagytok kíváncsiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem vagytok kíváncsiak arra, hogy kik irkálnak ide? :D

Figyelt kérdés

Néha amikor olvasom a feltett kérdéseket, vagy a rájuk írt válaszokat, átfut az agyamon, hogy ha most láthatnám azokat, akik ezeket a válaszokat írták, mindjárt átértékelném az egészet... :D

Titeket nem érdekel, hogy mégis ki tesz fel ide kérdéseket és kik válaszolgatnak rá?


2012. márc. 1. 17:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
bár ki is ez a tahó leszavazó, szavazzuk ki :P mindenki nyomjon hasznost a másik kommentjére és legyőzzük !! :)
2012. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
de nekem már az is eszembe jutott,hogy amikor ülök pl a villamoson és leül elém egy fiatal lány,fiú akkor lehet,hogy pont ő írt egy választ valamelyik kérdésemre....
2012. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
megvan rá az esély utolsó. de nem csak erre hanem mindenre:D
2012. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Dottorre ***** válasza:

Ha jól szűrtem le a dolgot, vannak itt 30 fölötti "aggodalmaskodó" szülő típusok, akik szülőként gondolkodva próbálnak meg válaszolni a kérdésekre, 25-30 közötti "átlagos", de jószándékú emberek (én spec ide tartozom) akik próbálnak segíteni az embereknek, 20-25 között két típus is van. Egyik, aki feljár bohóckodni, és jókat röhögni, a másik pedig aki a maga fiatalságát felhasználva próbál tényleg segítőkész válaszokat adni a kérdésekre, és van a 20 alatti kategória, akik sokszor nagyon tapasztalatlanul nagyon idióta válaszukról meg vannak győződve, hogy az segítőkész lesz (persze itt is van kivétel, nem általánosítok inkább - bár épp azt tettem).

Ezen kívül a kérdések írói között egyértelmű az IQ-szint különbség, illetve a szórakozni akarók ,és a valóban érzelmi-, testi-, lelkiválságban lévő emberek között.


Hogy kinézetre ki milyen, az ezen az anonim oldalon teljes mértékben érdektelen.

2012. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

persze!

bár 30 fölötti vagyok, azért nem az aggodalmaskodó kategóriából.

és vannak akikkel megismerkedtem. egy jót beszélgettünk, és annyi :-)

2012. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!