Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok segíteni? PLS HELP

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? PLS HELP

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves emó és laza stílus közötti lány vagyok. Nagyon oda vagyok egy srácért... ő is hasonló stílusú és nem tudom mit tegyek, sokáig tartottuk a kapcsolatot meg minden jónak tűnt és hirtelen nem kereste a társaságom. Sok embertől hallottam vissza,h nem akar barátnőt. mit tegyek? Lesz*nám az egészet,de nem tudom elfelejteni...
2012. febr. 29. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
ő is emó? mert akkor homo!
2012. febr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nem minden emós srác homokos -.-
2012. febr. 29. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
A Teszkóban úgy hallottam hogy akciós a Gillette Mach3 Power borotva, szerintem elég lesz.
2012. febr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát gratulálok az okos kommenthez,de én nem meghalni akarok, csak egy pasit -.-
2012. febr. 29. 20:40
 5/8 A kérdező kommentje:
U.I.: b*szódj meg!
2012. febr. 29. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Emo és laza közötti stílusod van? Akkor nincs is. Mond neki hogy van két jegyed Adam Lambert koncertre.
2012. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Ne is hallgass ezekre az idióta kommentekre.. -.-"

Ha még mindig tettszik a srác és nem akar kezdeményezni...

Hát neked kell! :/

Kelts feltűnést (de ne úgy mint egy bolond)hogy felfigyeljen rád!

Menny hejes srácok társaságába és úgy (ha egy kicsit is érez irántad valamit) féltékeny lesz.

Ha meg ezek nem jönnek be, akkor csak ülj le vele és beszélgessetek, amiről az emok szoktak! :) <3

2012. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
thx
2012. ápr. 7. 22:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!