Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok az exeteknek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok az exeteknek miért kell hazudnotok?

Figyelt kérdés
Sztori röviden szakítottunk után játszottuk a macska egér játékot mert én vissza akartam kapni. Volt hogy egyelőre maradjunk csak barátok , még is szeretlek mégis barátok menjünk ide oda. Közben bejött egy harmadik fél és ő csak hazudozott, hogy csak barát azért kísérget haza mert arra lakik meg hasonlók, kiderült egy idő után minden. Én direkt rá kérdeztem mert, ha van más és úgy szeretné akkor félre állok, de ő tagadta. Ki is derültek a dolgok, hogy nem úgy van ahogy ő állította miért nem egyszerűbb elmondani, hogy bármit csinálsz mi már nem lehetünk együtt mert van más.
2012. febr. 29. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem akart megbántani. Tudom, hogy szar duma, de tényleg ez szokott lenni. Majd ha te is leszel egyszer a csaj helyében, megtudod.
2012. febr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én az összes exemmel ősszintén elmondtam, hogy köztünk már semmi sem lehet. Szerintem ez kevésbé fáj mint mástól megtudni a dolgokat meg magadtól rájönni vagy éppen meglátni mással enyivel szerintem tartozunk a volt párunknak akit kételyek közt hagyunk. De lehet én gondolom rosszul.
2012. febr. 29. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg elég szemét húzás volt az exedtől. pedig biztos, hogy nem érdemelted meg. Szerintem is csak azért nem mondta el, mert nem akart téged megbántani. Más okot nem igen tudnék mondani.

És kérlek ne általánosíts. Hidd el nem minden lány ilyen. :) Te pont egy kivételt fogtál ki :/ 19/L

2012. febr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi két év után szakítottunk a párommal, amikor elindult ez köztünk is. Az első hetekben nagyon kemény volt kibírni, hogy ne béküljünk ki, de tudtam, hogy semmi sem lenne jobb. Mivel még szerettem és ezt ő is tudta, ezért nagyon reménykedett. Egyértelműen azt sem tudtam mondani, hogy nem lesz már köztünk semmi, mert nem voltam benne biztos, hogy kis idővel nem változnak majd meg a dolgok kettőnk között. Igazából nem voltunk együtt, így a kisebb (pár hetes) flörtjeimről nem is tudott ebben az időszakban (kb háromnegyed év alatt kettő ilyen volt), nem éreztem úgy, hogy elkéne neki mondanom és bántanom ezzel, pláne nem úgy, hogy ezek tényleg csak flörtök voltak és elképzelni sem tudtam, hogy valamelyikkel komolyabb legyen (ezt a srácok is tudták). Aztán eltelt egy év, ekkorra már nagyon megromlott a kapcsolatunk, de amikor betoppant az életembe valaki, akivel már eltudtam képzelni a közös jövőt, akkor elé álltam szinte azonnal és elmondtam neki, hogy nekem már van más és sajnálom, de valószínűleg köztünk már nem lesz semmi. Azóta sem beszéltünk, letörölt minden portálon az ismerősei közül, osztálytársak voltunk régen, a találkozóra nem jött el, egyszerűen minden lehetségeset megtesz azért, hogy véletlenül se fussunk össze. Eleinte iszonyatosan nehéz volt, de már úgy gondolom, hogyha neki így könnyebb továbblépni, akkor én békénhagyom.
2012. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!