Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtatok azon, hogy alapból bennetek van a hiba, ha problémátok van a másikkal? Ha ez eszetekbe jut, akkor a saját fejbe kell rendet rakni, nem?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra pl:de annyira szeretem és rám se néz,a másik kell neki,stb

Ez kb olyan,ha nincs pénzem,vagy zárva,de tetszik a ruha a kirakatba akkor betöröd az üveget? Val nem teszed,mert van ítélőképességed,akkor miért erőlteted,ha valaki nem vesz figyelembe,megcsal,gizda,hülye stb

Ez csak kiragadott példa,de olvasva az itt leírt problémák többségét nekem ez nagyon szembe tűnő!



2012. febr. 28. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de ha problémám van a másikkal, akkor nem feltétlenül bennem van (csak) hiba.


Elég nagy önkritikám van, de tudom, hogy alaptalanul nincs problémám senkivel és sokszor nem is szólok semmit, de ami sok, az sok.

2012. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem gondolkodom. elsősorban nem zúdítom másra a problémám, másodsorban pedig meg vagyok győződve arról, hogy helyesen gondolkodom
2012. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, én elégedett vagyok magammal, persze egy bizonyos szintig igazodok a páromhoz, de ha más kellene neki, akkor tudomásul venném, és nem a saját fejemben keresném a hibát. Van olyan hogy 2 ember nem illik össze.
2012. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen igaz így szerintem.

Mert mindenki a saját véleményét tartja helyesnek nyilvánvalóan. Viszont ha valakivel bajom van, az azért van mert nem tetszik valami amit tesz mondjuk, de akkor még nem bennem van a hiba.

Viszont az lehet, hogy én teszek valami olyat, ami egy olyan reakciót vált ki a másikból ami nekem nem tetszik.

Remélem lehet érteni mit akartam írni XD

2012. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a természet úgy alakította,hogy ilyen lett,de neked nem tetszik,akkor kérdem én miért erőlteted,miért nem keresed a számodra jót? Persze hibás és te tudod,de ha nem múlik és rajta lógsz,az nálad is hibát jelez. Társas lény tudom,de nem mindenáron.Ez csak egy kis semmiség,de észrevettem itt domináns,akkor pedig kell az önkontroll is!
2012. febr. 28. 21:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,én párszor elhitettem magammal,hogy én vagyok a hibás,amiért a páromban nem tetszik ez vagy az,és hogy miért nem képes megtenni értem.Aztán rájöttem, hogy sose fogom azokat a dolgokat elfogadni és nem kell hitegetni magam.Vele van a probléma és kész.:)Így hát szakítottam is!
2012. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem az utolsó pillanatig nem engedte a büszkeségem, hogy elismerjem, hogy bennem van a hiba. Az utolsó utáni pillanatban meg felismertem, hogy rontottam el mindent.
2012. febr. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ha mindenki rájönne,miről beszélek eggyel beljebb lennénk,egy páran még nem értik,de utolsó te igen
2012. márc. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!