Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hív a saját becenevén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hív a saját becenevén?

Figyelt kérdés
Volt egy majdnem megcsalás, ami nem sikerült neki külső okok miatt. De valószínűleg ha rajta múlt volna, akkor megtörtént volna. De azóta kibékültünk és újra együtt vagyunk, persze a bizalomnak annyi... Azóta viszont azt a becenevet használja rám, amit én mondtam rá mindig. És nem értem, hogy ennek mi az oka? Valaki aki ért az emberi lélekhez fejtse meg nekem :) köszönöm
2012. febr. 28. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a becenév? Takaríts ki? Vagy Főzz?
2012. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyeneket mond neked, hogy drágám, kicsim, édesem akkor nincs gáz, miért ne mondhatnátok egymásnak ugyanazt? Szerintem nincs semmi kivetni való ebben.

Ha lány vagy és pl. Sankónak, vagy Józsinak hív, gáz van.... (Bocs, nem hagyhattam ki.)

2012. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem akarom leírni, hogy mi a becenév, semmi gusztustalan vagy ilyesmi, csak nem akarom, hogy beazonosítsa magát valahogy XD

De nem édesem, meg szívem, kicsim vagy ilyesmi, hanem ennél sokkal egyedibb és nem szoktuk keverni sosem.

Azért fura, hogy most ezt mondja.

2012. febr. 28. 20:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a "muci"-t használtam rá, aztán később ő is átvette. Szerintem csak ez áll a szájára, vagy nem tud mást kitalálni. :)
2012. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet, de ő rengeteg becenevet adott már nekem. Már egy pár éve együtt vagyunk és rengeteget adott már, szóval a kreativitással nincs baj. Én viszont csak ezt az egyet használom rá és azért furcsa, hogy ő mondja rám, mikor kitalált rám millió másikat is.

Persze mint írtam vannak problémáink mostanában, gondolom emiatt változott, csak kíváncsi lennék, hogy mi az oka pontosan.

De nagyon köszönöm a válaszokat :) várom még az ötleteket :D

2012. febr. 28. 20:21
 6/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

És hogy is... teljesen egyedi név? Megvan! Te vagy a nyuszómuszó! :-)

http://www.youtube.com/watch?v=ePAaWQ-zaFs

2012. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Neeem xD de jó tipp :D

ezt még soha nem mondta :D

2012. febr. 28. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen kéne filoznod.Vagy egyszerűen kérdezd meg tőle.Inkább az a baj,h. a kapcsolatodban vannak nézeteltérések..ezeket kéne megoldani.
2012. febr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!