Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más párja is ilyen lassú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más párja is ilyen lassú természet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem barátom, de van tulajdonsága, amivel az őrületbe tud kergetni. Túl nyugodt. Ez persze sokszor jól jön mert én meg elég pörgős vagyok és könnyen összevesznénk ha nem lenne ilyen. De megkérem vmire és napokig nem csinálja meg, mindent tologat és iszonyat lassú ütemben halad előre a dolgival. Én ennek az ellentéte vagyok. Tényleg szeretem, de ezzel úgy fel tud húzni, h semmi nem halad előre. Más is ilyen? ugyen össze lehet egyeztetni a kettőnk temperamentumát?
2012. febr. 28. 18:15
 1/6 A kérdező kommentje:
kihagytam h egy éve vagyunk együtt. közös jövőt tervezünk és szinte mindenben egyet értünk, úgy érzem ő életem párja. De ez a tulajdonág fáraszt. Mert ha elmondom neki, h miket kéne megcsinálni akkor azt mondja h nem szereti az elvárásokat mert a szülei mindent elvártak tőle kiskorában és amint ezt érzi csakazért se csinálja meg. Azt hiszem magamon kéne változtatnom, h megtanuljam kezelni. Hogyan tegyem?
2012. febr. 28. 18:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szüksége van a párodnak arra, hogy te ne ugráltasd, mint a szülei.

Biztosan el fog múlni ez a rossz szokása, addig is, hadd húzza az idõt, mert még élhet benne, amit gyerekkorában kellett eltûrnie.

2012. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mennyire lesz hasznos a tanácsom,de a párodban magamra ismertem:)Én is ugyanilyen nyugis vagyok,szeretem,ha lassan és nyugodtan megy az életem:)Amúgy lehet,hogy valami nyomasztja,nincs kedve semmihez és azért ilyen.Dumálj vele.
2012. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magadon nem tudsz változtatni,mint ahogy Rajta sem,nem is szükséges.Ő ilyen,és ilyen is marad,Te amolyan,Te sem fogsz változni.Nézd,Te így szerettél bele,és ha hosszútávra tervezel Vele,akkor el kell döntened,mennyire idegesítő számodra ez a tulajdonsága.Ugyanis ha nagyon felhúz ezzel, a későbbiekben nem fogod tudni majd elviselni ezt,szóval ez esetben nincs jövőtök.
2012. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
flegmatikus :D Kicsit én is ilyen vagyok:D
2012. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Közös jövő egy idegesítő emberrel. Ritka hülye pi csa vagy!
2012. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!