Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar titeket, ha tapasztaltabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar titeket, ha tapasztaltabb?

Figyelt kérdés

Fiúként zavar,hogy a barátnőm az egyetlen,akivel lefeküdtem,de ő előttem több fiúval is lefeküdt.

Úgy érzem,hogy nem tudok emiatt hosszútávon egyenlő félként lenni vele a kapcsolatban.

Most jó még,de kezdem ezt érezni.



2012. febr. 28. 04:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Más is vagy így ezzel?
2012. febr. 28. 04:32
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

Valószínűleg Én is így fogok lenni, ha egyszer találok magamnak barátnőt!:'/

19/F

2012. febr. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, bár még nem jutottam odáig, de ha minden sikerül akkor hamarosan. :)
2012. febr. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Ezért jó ha olyat fogsz ki, akinek szintén Te vagy az első mert akkor nincsenek ilyen problémák :). Én sosem éreztem ezt akár tapasztaltabb barátnőm volt akár nem.
2012. febr. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Aranyapám, nem tudom mennyi idős(ek) vagy(tok), de van szád, nyisd ki és mond el neki is, hogy mi a probléma. Ha van egy csöpp esze a lánynak, akkor nem hurrog le és segít neked megoldani ezt a problémát.
2012. febr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

csatlakozom.

19F

valszeg nekem is ilyen problémáim lesznek...ha majd talán egyszer lesz nőm.

2012. febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy több fiúval volt együtt, nem biztos, hogy tapasztaltabb. Biztos, hogy a többi srácnál eljutott a szexig? Pl. a párom azt gondolta rólam, hogy én biztos együtt voltam már több sráccal, mert úgy érezte, hogy jó vagyok e téren. Aztán mondtam neki, hogy nekem is ő volt az első, és meglepődött.
2012. febr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Attól még, hogy több fiúval volt együtt, nem biztos, hogy tapasztaltabb. Biztos, hogy a többi srácnál eljutott a szexig?"


Igen:eljutott velük a szexik.Én vagyok az ötödik vagy mi.

2012. febr. 28. 12:05
 9/16 A kérdező kommentje:

Látom ne vagyok fiúként egyedül ezzel.

Az a helyzet,hogy ha nem lenne nekem az első,akkor semmi gond nem lenne!

2012. febr. 28. 12:08
 10/16 mmT ***** válasza:
63%

a férfiú büszkeség szól belőled...

"most még jó, de kezdem ezt érezni" ---> ne haragudj, de ezzel azt mondod, h még szeretnél egy kicsit gyakorolni a lányon, aztán ha már úgy érzed, h biztonságos szintre emelted a tapasztalatodat, akkor otthagyod vagy megcsalod, mert nem bírod elviselni, h Te csak 1 nővel voltál. Arra jó volt a barátnőd, h végre valahára valaki segített elveszteni a szüzességedet, de most, h már "nagy vagány vagy", már megveted azért, mert mással is volt.

Ez az alacsony önbecsülés primitív megnyilvánulási formája.


Persze nem bántani akarlak ezzel. (A fiúk sztem 98%-a ugyanígy gondolkozna/tenne a helyedben.) csak a véleményem kikívánkozott a nyilvánosság előtt.


lehet lepontozni...

2012. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!