Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KI TUD EZEN eligazodni?

Figyelt kérdés
2és fél éves kapcsolat a párommal. Ritkán tudunk talizni. Én úgy éreztem el is távolodtunk picit. Ritkábban ir sms-t ritkábban hiv. Ebben lehet az is közrejátszik hogy tönkrement az ingyenes teló és azóta nem vett újat. Most fog új helyre költözni meg felújittat szóval kicsit sűrű az élete. De azért mindennap beszélünk legalább egyszer hiv vagy én őt de inkább ő szokott. Korábban naponta 5ször is dumáltunk meg irt minden reggel smst-t. Napoközben hogy szeret hiányzok ilyesmi. Kb. féléve ezek nagyon ritkák lettek szinte soha nem ir sms-t. Ma reggel irtam én neki. Erre visszairt. És most este amikor felhivott mondta hogy milyen boldog volt és mennyire jól esett neki hogy irtam. Én meg már azt hittem nem szeret meg kezdünk végérvényesen eltávolodni. De akkor ha ennyire jól esett neki hogy még este meg is emliti amikor beszélünk akkor szerethet még?
2012. febr. 27. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:

"vagy én őt de inkább ő szokott."

"Ma reggel irtam én neki"


Szerintem te távolodtál el tőle.

2012. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"De azért mindennap beszélünk legalább egyszer hiv vagy én őt de inkább ő szokott"


"Kb. féléve ezek nagyon ritkák lettek szinte soha nem ir sms-t"

2012. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a két mondat nem egymás után volt. És az első válaszolónak üzenném hogy azért inkább ő mert én nem akarom zavarni.
2012. febr. 27. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó a fogalmazásod! Fijuba nem volt???
2012. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"azért inkább ő mert én nem akarom zavarni."

Ennek semmi értelme,te is tudod.

Honnan veszed,hogy zavarod?Nem örülne annak,hogy keresed,ha zavarnád...

2012. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
te csak képzelõdsz, most nincs rád annyi ideje a felújítás meg a költözés miatt. nem azon gondolkozik h vajon mit csinálsz? hanem azon h mit hogy kéne megoldani!
2012. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Onnan veszem hogy zavarnám mert lakásfelújit 2 hét múlva költözik.
2012. febr. 27. 22:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Jááááj, hetekkel ezelőtt ugyan ezt a sztorit hoztad fel. Akkor azon voltál kiakadva, hogy tönkre ment a teloja és miért nem képes új telót venni? Most erre hivatkozva nem hív, már biztos nem szeret... blablalba.


23N

2012. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!