Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki úgy érzi, vonatkozik rá:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki úgy érzi, vonatkozik rá: hogy jött el életedben a párkapcsolati nyugodtság?

Figyelt kérdés

A sztorim röviden: barátnőmmel a tavalyi év elején jöttünk össze. Gyakorlatilag szinte minden tökéletesen passzolt köztünk. Viszont időről időre úgy éreztem, megköti a kezem (pedig egy párkapcsolathoz képest ezt egyáltalán nem tette durván, sőt én sem vele), kevesebb időm van a dolgaimra, a barátaimra, magamra, és hogy picit mintha gyengülnék is. Nyilván rajtam múlott ez nagy részben, mert az időmet sem osztottam be valami fényesen, a rószaszín ködben megfeledkeztem sok mindenről. Emellett bizonytalanság mutatkozott tanulmányi téren is. A lényeg azonban talán mégis az, hogy berezeltem attól, milyen jó együtt, és ezzel "vége" lehet az élet egy részének, a tapasztalatszerzésnek és hasonlóknak. Nem, nem érzem úgy, hogy szükségem lenne a velőt rázó kicsapongásra, de akkor is, bizonytalanok még az érzéseim. Szóval a nyugtalanságomról ő tudott, és amikor megérezte, természetesen nem örült, én sem annak, hogy ő nem, és végül szakításba forgott ez az egész a sokadik eset után. Sajnálom, mert a szerelem talán mindkét részről a mai napig tart, de ott és akkor én már majd' kidurrantam mindentől. Az első kapcsolatom volt ez, majd' egy évig tartott.


Aki a párkapcsolatában nyugodtnak és boldognak érzi magát, hány évesen jött el ez az életében? Milyen körülmények között? Mennyire érzed fontosnak a kialakult baráti kört, a nyugodt családi körülményeket? Irigylem azokat, akiknek megy ez, mint a karikacsapás...


23/F


2012. febr. 27. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kor kérdése,sokkal inkább érzelem és partnerfüggő.A párkapcsolatomban nyugodtnak és boldognak érzem magam,sok éve már.Én is elszigeteltem magam a barátoktól,de így utólag sokuk nem is volt az.Az a pár ember,akik valóban barátaim most is körülöttem vannak és táplálom a barátságomat velük.Szerintem nem megy ez senkinek,mint a karikacsapás.Rengeteg befektetett energiával jár,legalábbis én ezt tapasztalom.Számomra fontos a baráti kör és ugyanúgy a nyugodt családi körülmények.23/F
2012. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 24-25 voltam, mikor először éreztem azt komoly párkapcsolatban, hogy egyáltalán nem bánom, hogy lezárult az életem "lángolós" korszaka, boldog és elégedett voltam, hogy megtaláltam az Igazit. Az mondjuk már más kérdés, hogy ő nem így volt ezzel és szakított velem. Te még nem vagy elkötelezve egy életre valaki mellett, ezért érzel így.


26 N

2012. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!