Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esélyem, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem, , vagy nincs?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú az osztályból,de félek,neki egy másik lány tetszene. Vele többet beszél,többet van vele,és sokkal divatosabban öltözködik,meg szerintem szebb nálam. Neki nem tetszik a srác,nekem viszont nagyon. Mit tegyek?
2012. febr. 27. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg te is sokat lenni vele
2012. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbálok vele csak simán beszélgetni,de valahogy nagyon zavart lesz a közelemben. Nem nagyon néz rám,meg olyan furcsa :S volt már,hogy elpirult .. de szerintetek az nem hátrány,hogy a másik lány csinosabb sokkal? (legalábbis szerintem,mások nem ezt mondták)
2012. febr. 27. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:
És szerinted mért pirult el?:D... Csak közeledj felé.
2012. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mással ne foglalkozz, csak magaddal és vezessenek az érzéseid.
2012. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Egyébként elsősorban fiúktól kérdezném,hogy van ,akinek nem az számít,hogy mennyire "cicababa valaki",hanem természetes,lehet,hogy nem olyan feltűnő,de szép? :D
2012. febr. 27. 19:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít, hogy mennyire "cicababa", kivéve ha csak megdugni akarom.
2012. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor is lehet esélyem,ha a másik lány szebb ? :)
2012. febr. 27. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2012. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ez talán attól is függ, hogy a fiú mijen hosszú párkapcsolatot akar. Hogyha elpirul a közeledben, akkor biztos hogy van esélyed, és nem szabad feladni. :D (örülj)

Nekem egyébként sosem az számít, hogy valaki mennyire dögös, és mijen jó nő. Az ilyen lányokat jó kibeszélni a haverok társaságában, viszont, az a lány, aki pl. nekem tetszik egyáltalán nem egy bombázó. Teljesen más mint a többi és ez teszi őt igazán különlegessé. Szóval nem kell bombázónak lenned, egyszerűen próbálj meg úgy viselkedni a fiú jelenlétében, hogy felhívd magadra a figyelmet. Pl.: legyél vele kedves, mosolygós, nézd el neki a hülyeségeit, legyél megértő. És ha ő ekkor sem tesz lépést, akkor neked kell. Az már rajtad áll, hogy megkérdezed :"Tetszem neked?",vagy pedig máshogy, mert nem ismerem a fiút. Tudd meg, hogy mi az amit a leginkább kedvel, és azon keresztül próbálj meg közelebb kerülni hozzá. :D Remélem, hogy segítettem , szurkolok neked, és ne feledd, csak bátran, mert a fiúk (én is) ilyen helyzetekben elég gyávák, és inkább várnak a lány lépésére.

2012. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!