Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 21évesen undorodom a nyelves csóktól akkor az mit jelent? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is irjatok.

Köszi.



2012. febr. 27. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Csináltad már? Nem mindegy.
2012. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Az előttem szólónak jó a kérdése.

Ha nem csináltad még, akkor azért van.

Ha csináltad már és mégis undorodsz, akkor veled van a baj.

2012. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Beavatlak a nyelvezés művészetébe, elég nyelvtudással rendelkezek! SP voltam sziasztok
2012. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Azért a kedves értékelőim beavathatnának, miért is lettem lehúzva, mert visszakérdeztem... ^^
2012. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, nemed?
2012. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Addig míg ki nem próbálod addig persze hogy furcsának tűnik "kívülről". Próbáld ki , ha lány vagy akkor kérd meg egy barátnődet hogy csókolózzatok.
2012. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és már csináltam még se tetszett. Olyanok szóljanak hozzá akik értelmes válaszokat adnak.
2012. febr. 27. 16:38
 8/12 mmT ***** válasza:

alapvetően nem szabadna ettől undorodnod. de lehet, h ért vm lelki trauma, ami ezt kiváltotta. Nem lehet, h bunkó volt egy korai partnered, vagy nem volt rendben a szájhigénia, szúrós volt a szakálla, megharapott, száladzott, semmi érzés nem volt benne?

ha tudsz szerelmes lenni, akkor kívánnod kellene azt, h az ajkaitok érintkezzenek. ha nem így érzel, ne eröltesd a gondolatát sem. lehet még nem találtál olyan embert, akivel igazán meg tudod osztani ezt a bensőséges "tevékenységet". a partnereddel és a érzelmeiddel foglalkozz, és aztán sztem a nyelves csók majd jön idővel.

27/N

2012. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
lehet nem cisnálta elég jól a partnered? mert akkor tényleg tud undorító lenni... :S
2012. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves mmT. Eddig nem csókolóztam olyannal akibe szerelmes lettem volna. Volt már olyan aki nagyon tetszett de vele sem tudtam élvezni a csókot.
2012. febr. 27. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!