Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret, de neki elég heti 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de neki elég heti 3 találkozás, nekem nem. Ez baj?

Figyelt kérdés
Én kevésnek érzem, ő azt modja neki igazából ez így potnt megfelel, és szeret. Szerintetek? :/
2012. febr. 26. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerethet ettől még, de biztos van más dolga is.

Hány évesek vagytok? Nem kellene ezt így szabályszerűen csinálni. Amikor van kedvetek...Ha szeretitek egymást, sokszor van.

2012. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk. Azt mondja tanulnia is kell, de abból is mindig gépezés lesz neki.
2012. febr. 26. 19:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Amikor eggyütt vagyunk akkor jól érezzünk magunkat, és érzem rajta hogy szeret. Csak ez így kicsit furcsa érzés..
2012. febr. 26. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is szeret annyira. Pláne ennyi idősen a kis szerelmesen állandóan egymáson csüngnek, jó persze egy bizonyos határ után az sem egészséges. De aki a kapcsolat elején kijelenti hogy neki heti 3 találkozás elég az egy éretlen kisgyerek. Pláne hogy ennyi idősen a fiúk már csak a hormonjaik és vágyaik miatt is üldözik a kis barátnőiket, hátha a minél több találka után lesz valami... ez sztem így van...
2012. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak felnőttesen fogja fel. Lehet úgy éli meg, hogy minél több ideig nem lát téged, annál jobb újra látnia. Mindjárt itt a nyár és ha majd nem kell tanulni és egymás nyakán csüngtök folyton, akkor majd visszasírod ezt a heti 3 találkát (:
2012. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha azt mondja szeret, akkor gondolom ez így is van, egyszerűen csak nem akar túlpörögni. Ennyi idősen szerintem tök normális, ha heti 3x tudtok találkozni. Más csak hétvégén látja a párját ilyen idősen...
2012. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!