Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 2 éve leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 2 éve leszünk együtt a hónap végén. Milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés

ajándékon gondolkozom.. de nem igazán tudom h mit vegyek:S

ebben szeretném kérni a segítségeteket:) (16 éves)..várom az

ötleteiteket:)köszönöm:)


2008. ápr. 9. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat ez igy eleg nehez. Szerintem egy ajandek lenyege, hogy szemelyes legyen. es mivel nem ismerjuk a baratodat, igy nem tudjuk, minek orulne. Miket szeret, mire vagyik, mi az amirol eszebe jutsz, ami kozos elmenyetekre emlekezteti, stb.

Igy ismeretlenben csak ilyet tudok javasolni, mint pl egy fotoalbum amibe a Ti kepeiteket teszed. Elvegre a Ti egyuttleteteket unneplitek.


Azt is jo lenne tudni, mennyit szeretnel/tudsz kolteni.

2008. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Lepd meg egy szexi fehérneművel és egy szőrmés bilinccsel...
2008. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A fiúknak szerintem nem olyan fontosak a (tárgyi) ajándékok (mint mondjuk nekünk :) Szóval szerintem ha sütnél sütit, vagy meglepnéd egy gyertyafényes kis vacsival (persze nem kell valami bonyolult dolgot főzn) akkor azzal sikert aratnál, utánna egy kis masszázs meg ilyenek, szerintem értékelné.
2008. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
első randi megismétlése és a végén egy vacsi?
2008. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!