Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elítélendő? Vagy szemétség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elítélendő? Vagy szemétség?

Figyelt kérdés

Nem régen jöttem össze a barátommal,aki nagyon aranyos meg minden :).Na mind1,az a lényeg,hogy találkoztam egyik nap egy sráccal.Elkezdtünk beszélgetni,van barátnője.Szeretnék kimenni majd egyszer egy focimeccsre,és azt mondta kimehetek vele ha szeretnék.Csak a hangulat miatt mennék.Meg hát neki is van barátnője,meg nekem is barátom:).Ti mit tennétek.?

köszi a válaszokat

20/l



2012. febr. 26. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért ne mehetnél ki?
2012. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja kimehetsz, de miért nem a saját barátoddal? am nm elítélendő, max rosszul esik a barátodnak ha kicsit féltékeny típus, de az már nem a te hibád sztem
2012. febr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
max megmutatjátok az exeiteknek, hogy kell lepasszolni valakit XD
2012. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő és nem is szemétség.

Lehet féltékeny lesz a barátod, de ha megbízik benned, nem csinál belőle ügyet.

2012. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egyáltaltalán nem elitélendő, attól még, hogy kapcsolatban vagytok, lehettek haverok. olyan, mint amikor barátságból moziba mentek vagy akárhová.
2012. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát ez jó lenne egy közös programnak ha viszed a barátod õ meg a nõjét ha nem akarsz tõle semmit :)
2012. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azért nem a barátommal megyek,mert ő nem szereti a focit.Szívesen kimennék a sráccal,de nem szeretném ha a barátom féltékeny lenne.
2012. febr. 26. 14:00
 8/11 anonim ***** válasza:
én kimennék a focimeccsére dobnám a barátom és megmondom neki, hogy szeretem
2012. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Mert jó nagy ribanc vagy! (utolsó)
2012. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
beszéld rá a barátodat, vagy kössetek, kompromisszumot, ő elmegy veled focira, te meg elmész oda vele, ahova ő szeretne...:) ilyen egyszerű
2012. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!