Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeret, de nem tudja mit akar! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a barátommal, nagyon szeretjük egymást. De sokszor elbizonytalanodik. Utóbbi idöben elég sokat veszekedtünk+ úgy érzi,hogy fiatal még egy komoly kapcsolathoz+ számos oka van... Amúgy 22, én 24. Mióta "szakitott" velem, minden nap hiv, érdeklödik. Nem tudom mit tegyek,hogy ráébredjen mit is akar. Egyáltalán ne vegyem fel ha hiv, vagy érezze,h számithat rám, és támogassam? Mindkettöt ajánlották. Nem tudom...
2012. febr. 26. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne vedd fel a telefont ha hív,akkor majd talán rájön,hogy mennyire vagy fontos neki.Hogy mennyire hiányzol. :)
2012. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzinesCitrom válasza:
Ha hív, akkor érdeklődik is irántad. Vagyis érdekled még. Elején szerintem hagyd egy kicsit, had ébredjen rá mit veszített, aztán nyugodtan támogasd :)
2012. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:) Na azóta nem sok változás volt amúgy. Ugyanúgy beszélünk, föleg ö keres engem. De még mindig bizonytalan. Nem is közeledik érzelmi alapon...
2012. márc. 14. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!