Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon keveset dolgozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon keveset dolgozik. Nincs bejelentett munkahelyes. Ezt nekem el kell néznem?

Figyelt kérdés
Én be vagyok jelentve! 4 éve dolgozok. Minibálbért keresek. Albérletben élünk. Igaz, ha dolgozik, akkor nagyon sok pénzt hoz haza. Többet mint amennyit én egy év alatt. De az kell a kölcsönökre, hitelekre. Hogy vegyem rá, hogy dolgozzon? Még akkor is ha nincs bejelentve. Igazából minden más tökéletes vele. Ez az egy probléma van köztünk, és nem tudom megértetni vele, hogy felelős saját magáért meg értem is. Közben kiderült, hogy babát várok tőle. Nagyon örtülök neki, de félek, hogy hogyan neveljük fel így. Én akarom ezt a babát, vagy vele, vagy nélküle. De nem akarom elveszíteni. Mit tegyek? Amúgy nagyon rendes, segítőkész ember.
2008. ápr. 9. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Azert inbkabb vele mint nelkule.Ha mar babat csinaltok, ne foszd meg a szulitol, mert orok trauma lehet szamara! Ami a parodat illeti, miert nm dolgozik meg valahol, es ezt beszeljetek meg, mivel a babanak egy jovot kell biztositani, egy stabil eletet.ezt beszeld meg a paroddal komolyan..mert ha van is penz, ugyis tobb fog kelleni, ha meg egy csaladtag lesz...es a sajat gyerekeert ezt meg kene tegye
2008. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha evente legalabb 1x dolgozik, akkor nincs mirol beszelni, mert irod, legalabb annyit visz haza, mint te.

Most oszinten, azt szeretned, hogy hetente annyit keressen mint te egy ev alatt? Nem tartod ezt kicsit unfairnak?

Esetleg, pedzegetheted, hogy most, hogy lesz a kisbaba, tobb penz kellene (jogosan!), de szerintem ne akard eltartatni magad vele.

2008. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tartatom el magam. 16 éves korom óta dolgozok. És nem is szeretnék egy pasitól függni. De azért enegem is meg lehet érteni. A kis minimálbéremből élünk. És a párom nem engedni, hogy elmenjek másodállásba, sőt azt sem, hogy másik munkahelyem legyen. Azt hiszem jogos a felháborodásom. Ami pénzt meg hazahoz, abból a kocsit csináltatja állandóan, kamerát vesz, meg házimozit, hiába mondom, hogy nem kéne. Ja, meg utazagat rockkonceretekre (300 km-reket) az se olcsó.

Bocsi, hogy kikeletem magamból, de nagyon rosszul esett amit a második válaszadó mondott. Soha nem tartatnám el magam, főleg nem egy pasival. Az a kurvák reszortja. Én becsületesen dolgozok, dolgoztam eddig is!!!! Engem így neveltek. És azt hiszem elvárhatom a páromtól, ha már összekötöttük az életünket, hogy dolgozzon és ne otthon vakarozzon jódolgában. A sült galamb úgysem repül bele a szájába.......

2008. ápr. 10. 08:02
 4/5 anonim válasza:
Lehet, hogy ez is rosszul fog esni, de egy felelőtlen, komolytalan emberrel kötötted össze magad. Ha hamarosan nem tudod megváltoztatni, illetve a gyerek miatt sem hajlandó komolyabban venni az ÉLET dolgait, hagyd el, mert akkor sosem fog megváltozni, egy merő szívás lesz a te életed is, meg a születendő gyerekedé is. Szerintem.
2008. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mint masodik valaszolo, ezt mondom: ha a te keresetedbol tartjatok el magatokat, az o akarmennyi keresmenyet meg eldorbezolja, onzoen magara kolti, akkor semmikeppen sem kell elnezned, sot.

Amenyiben meg csak kevesled a penzt, amit hazaad, de van annyi mint amit te hazaadsz, lehet unfair, de igyjaras. Felelotlen, link ember, es onzo. De nezd. Amit irtal a kerdesben, miert lenne erted felelos?

2008. ápr. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!