Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk. Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Neten megismertem egy lányt. Tudtam, hogy hogy néz ki, mivel láttam a képeit. Aztán nem rég találkoztam vele és kicsit kiábrándító volt a találkozás. A lány úgy nézett ki, ahogy a képeken, szóval evvel nem volt gond. Csak ott, élőben láttam meg, hogy a fogai kicsit furán állnak.


Szóval téged zavarna, hogy a barátnődnek rosszul állnak a fenti szemfogai és mit tennétek a helyemben?


2012. febr. 26. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány?Esetleg fogszabályzóval nem lehet rendberakni?
2012. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyeneken kiakadsz akkor vegyél egy guminőt, v keres egy mű nőt. Ugyanis természetesen tökéletes nő ritka mint a fehér holló
2012. febr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fogszabályozóval meg lehetne csinálni, de most hogy nézne ki az, hogy ha mondanám neki, hogy szeretném ha lenne fogszabályozód?! Ugyan. Egy fogszabályozó kb 300 euró körül van, ha meg feltetetné miattam, akkor úgy jönne ki, hogy rám költi a pénzt. Az meg már hogy néz ki...
2012. febr. 26. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiatal? Akkor fogszabályzó. Nekem is übercsálék voltak, de megoldották, és most már tök szép a fogsorom.
2012. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik úgy ahogy van ( bár sztem hülyeség ilyen kis fas.zságon fennakadni) akkor hagy is a pic.sába. Majd talál magának olyat aki nem a foga miatt fogja szeretni v nem szeretni. Neked meg sok sikert a tökéletes nő megtalálásához
2012. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jah most ha nem tetszik akkor hagyd őt a fenébe.

Keress olyat akinek jól állnak a fogai és tetszik élőben is nem csak képeken.

2012. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!