Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyit vártatok az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit vártatok az első alkalommal?

Figyelt kérdés

Tudom, ezer meg ezer ilyen kérdés volt, de ki mennyit várt az első szexxel, és az első orállal?

16 éves lány vagyok, lassacskán 4 hónapja járok a barátommal, de még egyikre sem állok készen.

Ki mikor kezdett neki?(nem fog befolyásolni, csak érdekel)


2012. febr. 25. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
annyi éves vagyok, mint te, orál 2-3 hónap után. több még nem volt.
2012. febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de nem szereted nem vagy szerelmes belé hogy nem állsz készen vagy mi? vagy mitől félsz?
2012. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi körülbelül 3. hónap után elégítettük ki egymást orálisan, és pettingeltünk. Feküdni még nem feküdtünk le, de nem is erőltetjük. ( 7 hónapja vagyunk együtt.)
2012. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó:

kíváncsi vagyok valamire. Az, hogy a fiút kielégítetted, az mit jelent? A végét kézzel csináltad?

2012. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!