Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én az élettársam meg a szomszéd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én az élettársam meg a szomszéd?

Figyelt kérdés

Azt hiszem tetszem a szomszédnak,mert egy ideje olyan jeleket kapok tőle ami arra utal.Nekem tetszik,pedig nagyon ritka hogy ezt eltudom mondani egy férfiról.Azonban semmit nem akarok tőle,mert párommal ellentétben hűséges akarok maradni hozzá.Nem akarom kockáztatni.

De a szomszéd mégis mit akar?Látja hogy élettársam van,akkor??

Olyan kínos összefutni vele,költözzünk el?:P

Jóval öregebb tőlem,lehet csak próbára tesz és szórakozik?


2012. febr. 24. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A helyes sorrend: az élettársam, a szomszéd és én.
2012. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Shai-Hulud ***** válasza:

"Azonban semmit nem akarok tőle,mert párommal ellentétben hűséges akarok maradni hozzá."

Nem értem... A SZOMSZÉDHOZ??? :-)

2012. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!