Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszik kérdése:

Egyutt vok a baratnommel 2honapja, nagyon szar a sex. De a legbelul tudom hogy ilyen csaj kellene nekem (rendes, aranyos. Stb) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 02:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Először is egy helyesírási szótárt ragadj magadhoz, másodszor pedig nem az a dolog egy párkapcsolat fenntartója, hogy ha csak az az egy dolog nem működik a legjobban, minden más jó, akkor szétmenjetek.
2012. febr. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem helyesirasi tanacsot kertem,kul nincs ekezet a gepemen.Szerintem meg nagyon fontos, hogy jol menjen a szex...Ezt az allitja akinek meg nem volt igazi elmenye!
2012. febr. 24. 02:20
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha szar a szex előbb utóbb biztos hogy szar lesz minden más is.Ez saját tapasztalat.
2012. febr. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem is
2012. febr. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk volt massal ,hogy nagyon jo volt a szex de mindig hulyesegeken veszekedtunk.Azt tudni illik ,hogy tapasztalatlan csajrol van szo.
2012. febr. 24. 02:47
 6/16 anonim ***** válasza:
Te meg egy birka vagy..lábon lövöd magad aztán meg sajnálod.Ne toljad full kreténbe'
2012. febr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Dugd meg utoljára, aztán töröld bele a farkad és rúgd ki!
2012. febr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Gergo_30F ***** válasza:
tanítsd! ne legyél már hülye, ha tapasztalatlan, hát gyakoroljatok, ne itt sipárogj! ;)
2012. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekünk is szarul indult meg megy is a sex, és most kezdek rà fele jönni, h szar ez az egèsz!

Amugy meg ha tapasztalatlan mit vàrsz? Rögtön egy vadmacskàt akarsz az àgyba?! Légy hozzá türelmes és tanitgasd, fõleg h azt mondod ilyen lányra vágytál!

2012. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Probalgatjuk de minnel tobbet vagyunk egyutt annal rosszabb.Nemtudok elemenni.Nemtudom elmagyarazni az erzest.
2012. febr. 24. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!