Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a fiúkkal jobban kijövök, jobban tudok velük beszélgetni, de a barátom nagyon féltékeny típus és képtelen ezt elviselni?

Figyelt kérdés
A legnagyobb probléma, hogy már megígértem neki, hogy nem fogok más pasikkal beszélgetni.
2009. jún. 6. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hehe. :) nem fogsz más pasikkal beszélgetni?? ez ari... nem gondolod hogy ez túlzás? a következő pedíg hogy rájuk sem nézhetsz majd?

ez így szokott lenni, az ellenkező neműekkel jobban meg lehet értetni magát az embernek.. de állt a barátok/barátnők megértik ezt... szerintem beszélgessetek el erről...

2009. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
:) szerintem nyugodtan beszélgess más fiúkkal is, de tudasd a barátoddal, hogy csak ő számít neked, mint szerelmed:)
2009. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"megígértem neki, hogy nem fogok más pasikkal beszélgetni."


Ez bolondság. A fiúdnak pedig tudnia kellene, hogy nem a XIX. században vagy még régebben élünk, amikor úgy gondolták, hogy kísérő nélkül egy nő nem lehet egy szobában egy férfival, mert abból biztosan félrelépés lesz. A túlzott féltékenységéről le kell szoknia. Gyakori az olyan lány, aki fiúkkal szeret barátkozni, ha a fiúd erről nem tud, akkor kissé alulművelt.

2009. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!