Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodok mindig megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok mindig megcsalásról?

Figyelt kérdés
Idáig 3x álmodtam hogy megcsalom a barátomat, de képtelen lennék rá , mert nagyon szeretem.
2012. febr. 23. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem álmodtad, csak az agyad így dolgozza fel egy-egy átbulizott, alkohollal fűszerezett éjszaka emlékét.
2012. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fél éve most voltam múlthéten először a barátommal bulizni, szóval az nem lehetséges . :\
2012. febr. 23. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem is a barátoddal együtt töltött bulikra céloztam.
2012. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oh, értem, akkor a régmúlti bulijaim. Pedig nem csaltam meg a barátaimat. Köszi a választ.
2012. febr. 23. 18:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Mit érzel megcsalás előtt, közben és után?

Tetszik a srác? Ki az? miben más, mint a pasid?

2012. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Előtte azt hogy rámakarja erőltetni a csávó, utána meg bűntudatom van, és kivagyok borulva hogy mi történt. Ha jól emlékszem idáig 2x ugyan azzal a pasival álmodtam, régen tetszett. A másik pasi meg csak egy ismerősöm.
2012. febr. 23. 18:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tudat alatt szeretnél más pasival is lenni.
2012. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, mert idáig a volt pasijaimnál így éreztem, amit az utolsó hozzászóló írt, de a mostani barátomnál még csak nem is ábrándozom másokról, csak rá gondolok. Teljesen más vele.
2012. febr. 23. 18:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyen hülye álmokkal.
2012. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha úgy lenne ahogy a 18:48 as válaszoló írt, fel sem tettem volna a kérdést . Nem foglalkozom, köszi a válaszokat.
2012. febr. 23. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!