Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüleitek hogy fogadták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleitek hogy fogadták a párotokat?

Figyelt kérdés
20 év felettiek véleményére lennék kíváncsi.
2012. febr. 23. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A személyét elfogadták, de a Epekólika betegségét nem nagyon :(
2012. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kort, és nemet is írjatok légyszi majd.
2012. febr. 23. 12:31
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Ünnepi ebéddel.
2012. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Anya jól, apám meg még nem találkozott vele, mivel lesz.rja, hogy élek. :D

20L

2012. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden bnőmet jól fogadták. A mostanival puszipajtások, talán jobban szeretik mint engem:D

Az elsővel voltak csak gondok, mivel bejelentés nélkül aludt nálunk, úgy h nem is ismerték:D


25/F

2012. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Laylah ***** válasza:

Én bárkit hoztam haza, mindig ugyanaz volt: szívélyes fogadtatás, jókedv, öröm, érdeklődés, aztán mikor nem figyelt az illető, el lett mondva mindennek. Akárkit hoztam haza, senki nem volt jó... Húgom akármilyen drogossal, alkoholistával volt, azért mindig odavoltak... Szóval szerintem szerény személyemmel van bajuk (amin már meg sem lepődök).


22/L

2012. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a második komoly kapcsolatom, és az előzőt is, illetve a jelenlegit is szeretettel fogadták :) Nyitottak, barátkozóak, a többi már csak a páromon múlt, ő pedig nem okozott csalódást :) És szerencsére az ő szülei is kedvelnek engem :) 21L
2012. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jó ilyeneket olvasni, h. azért legtöbb szülő elfogadja a gyermeke választottját.

Én még csak pár napja vagyok együtt egy fiúval, szülők még csak fotót láttak róla. Én elég vékony vagyok, ő meg azért mackósabb testalkatú, és már most azzal szekálódnak, h. nagydarab a fiú, h. hogyan tetszhetett meg egy ilyen vékony lánynak egy kövér fiú. (Nem olyan kövér egyébként szerintem, és nekem így is tetszik.) De nem tudom, h. mennyire gondolják komolyan ezt, amikor mondják. Tesóm párját szó nélkül elfogadták.

2012. febr. 23. 14:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most magyaráznak mindenfélét, mert félteke, illetve szokatlan nekik a szitu, vagy bármi, de ha bemutatod, nem hiszem, hogy szemétkednének vele! Főleg, hogy a párod is nyilván azon lesz, hogy jó benyomást keltsen :)
2012. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!