Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lottyo kérdése:

Hogyan vegyem rá hogy ne bántsam meg vele?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már 9 hónapja vagyunk együtt,minden tökéletesen működik,de szeretném rá venni hogy kicsit fogyjon és hogy egészségesebben táplálkozzon ! Mindezt hogy tegyem meg, hogy ne bántam meg vele és hatásos is legyen ?
2012. febr. 22. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ő nem érzi úgy, hogy változnia kellene, akkor őszintén szólva sehogy. De ha még őszintébb akarnék lenni, én pl tisztában vagyok azzal, hogy felszedtem néhány kilót a tél során és ezeket nem ártana lefogyni, még is baromira rosszul esne, ha a párom elkezdene célozgatni arra, hogy ideje fogynom. Ez a nőknél fura dolog. Egy jót akaró, de rosszul irányzott megjegyzéssel olyan sérelmeket szerezhetsz neki, amit jódarabig nem tud az ember elfelejteni.
2012. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet ezt indirekt módon is intézni - hívd el sportolni (rendszeresen), főzzetek együtt, vásároljatok együtt. (Na, ez persze korfüggő is.)
2012. febr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2.válaszadó ötlete szerintem is beválna. Ne utalgass rá, inkább taníts neki pár egészséges receptet, és mondd, hogy te szereted,azért tanítod meg neki...hidd el,utána rendszeresen olyat fog enni ha elviselhető íze lesz.:) Sportolás is jó ötlet! Ha nem szeret sportolni, akkor hívd el bringázni, vagy sétálni, hegyet mászni, túrázni vagy bármi.:) De ha azt mondod, hogy nincs kivel fociznod, szerintem biztos vállalja, hogy kicsit focizgat veled.

Személy szerint, nekem biztos hogy rettenetesen rosszul esne, ha utalgatnál rá, hogy fogyjak.

2012. febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ,bár sokkal előrébb nem vagyok :D 18 évesek vagyunk mind 2 en,és az a baj hogy ígéri hogy el kezd magától fogyózni meg nem nasizik,de idáig ebből semmit se láttam :/
2012. febr. 23. 00:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Lényegében konkrét utalásokat szavakban akkor se tegyél, mert biztos, hogy megbántanád.
2012. febr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
akkor csak célozgatás ?
2012. febr. 23. 00:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a célozgatás is sértő... odavetni olyan mondatokat, hogy "hmm milyen párnáid lettek itt stb". Pár ilyen mondat és egy életre elásod az összes önbizalmát. Nálam ez pl úgy működik, hogy párom is felszedett pár kilót, meg én is a tél alatt. Nem lettünk kövérek, de én is mindig megjegyzem, hogy nem jó nekem így és ő sem elégedett így magával, ezért többször mondtam, hogy ha jön a tavasz eljárok úszni, futni és kevesebb nasi, ő azt mondta jön velem. Engem ez ösztönöz... Az hogy velem együtt csinálja. Ha odavetne olyan mondatokat amiből azt szűröm le hogy nem elégedett velem és szépen fogalmazva sz*rik rá, hogy hogyfogyok le, csak tegyem meg, akkor én is sz*rnék az igényeire. 21/L
2012. febr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

elhagy a pibe, ha azt mondod fogyjon...


2 témájú dologra nagyon allergiásak a nők:

- a kilóra

- ha vesz ruhád, megmutatja, és azt mondod nem tetszik.

2012. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

értem,hát majd meglátjuk mi lesz ebből,én most lesz 3 ik hónapja hogy napi rendszerességek 2 órákat gyúrok,meg jobb idővel futás, biciklizés és persze thai box vagy mma :)


remélem veszi a lapot és legalább futáshoz csatlakozik és kevesebbet nasizik :)

2012. febr. 23. 14:23
 10/12 anonim ***** válasza:

#5 vagyok


Esetleg még annyit mondhatsz neki, hogy járjon el veled, mert szeretnél minél több időt vele tölteni. A kellemest összeköthetitek a hasznossal, együtt vagytok mégis sportoltok, ami neked ugye fontos mert te jársz minden nap. :)

2012. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!