Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egyáltalán nem értem, minek jó ez neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon megszerettem... pár hónapja ismerjük egymást és hogy ha ő hiv el valahova és találkozunk akkor nagyon kedves, és jó fej, meg ha ő ir rám chaten akkor is nagyon aranyos meg folyamatosan bókol. viszont hogy ha én irok rá akkor legtöbbször flegma, és ha feldobom azt az ötletet hogy találkozzunk valamikor, esetleg suli után (egy utcával van arréb az iskolája és nagyjából együtt végzünk minden nap) akkor is teljesen negatív és nem megy bele. Nem tudom hogy mit csináljak...
2012. febr. 22. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott és keress normális pasikat.
2012. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jóötlet, köszi. :)
2012. febr. 22. 17:58
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Valószínűleg nem engedi el a barátnője.

Keress olyat, akit elenged. :-D

2012. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nincs barátnője. :D
2012. febr. 22. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekled,és csak hülyít.Másrészt szerintem attól,hogy Te nem tudsz róla,lehet más csaj is a képben,akinek esetleg nem tetszik a chatelés.
2012. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!