Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy valami elsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valami elsőre nem jó, de később jó lehet?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel együtt voltunk egy hónapig,de nem igazán kötött minket össze semmi,se suli,sem az élet,tök véletlen ismertük meg egymást.Ő visszament az exéhez akivel éveken át együtt voltak előttem.Nagyon szeretem és úgy érzem valahol még ő is,meg tök jó volt az az egy hónap,csak keveset találkoztunk.Szerintetek később még megpróbálhatom visszaszerezni?
2012. febr. 22. 11:24
 1/3 anonim válasza:
Ezt neked kell tudnod. Később tudsz tenni valamit annak érdekében, hogy többet lehessetek együtt? Miért ment vissza az exéhez? A távolság nem akadály a szerelemben...
2012. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeretem ezt a távolság nem akadály dumát. Amúgy IGEN A TÁVOLSÁG AKADÁLY a szerelemben. Meg is tudja ölni azt. Szerelem intimitás közelség...soroljam még?
2012. febr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ugy látom ahogy a második,valszeg elfog felejteni :(
2012. febr. 22. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!