Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a haverral?

Figyelt kérdés
Szóval! Az a lényeg, hogy van egy haverom, szinte a legjobb barátom. Első komolyabb kapcsolata volt 1 éve, 9hónapig volt együtt a csajával, aztán szakítottak. A srác nagyon romon volt, mint barát én szedtem össze a padlóról, közben napi szinten hallgattam az ilyen öngyilkos hajlamú dumáit, de összeszedtem végül. Eltelt azóta egy félév, de mivel egy osztályba járunk mindhárman (span, csaj, én) ezért folyamatba kavargattak, és a srác nehezen tudja kiverni a fejéből. Összejött azóta egy másik csajjal, aki tényleg szereti, viszont pár napja szakítottak, és megint összejött a volt csajjal, aki miatt megint ki van idegileg. Mondtam neki, hogy egy segg, és nem kellett volna otthagynia azt a csajt, aki tényleg szereti és boldoggá akarja tenni, de megtette, és van egy olyan érzésem, hogy most megint kezdődni fog előről ez a tortúra, és nem tudom, hogy hogy segítsek rajta. Meg van nekem is a saját bajom, persze de azt biztos, hogy nem hagyom magára, elvégre miért vannak a barátok? Viszont már lassan komolyan engem is kiakaszt, amit leművelnek... 17vagyok, spanom 16.
2012. febr. 21. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Üzenem neki, hogy valószínűleg nem azt a csajt fogja feleségülvenni, ennek tükrében próbáljon ki más puncikat, mert azok se rosszabbak és van amelyikkel a gond is sokkal kevesebb!!
2012. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit tehetsz, hogy elmondod a véleményed, leülsz vele beszélgetni, de sajnos rajta áll, hogy mit lép.
2012. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele, majd kiheveri újra. "Ha egyáltalán van mit."


Konklúzióra meg vezesd rá.

2012. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyiszor beszéltem már vele, egy időben már kezdtem azt hinni, hogy kiheverte, de nem voltam otthon egy hétig, és az alatt akkora hülyeséget csinált, h megint szenved tőle. Nem értem, ráadásul így ahogy látom a legtöbb csajnak bejön, akármelyiket megkaphatná...
2012. febr. 21. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen. Van, hogy az észérvek sem számítanak, de egyébként még nagyon fiatal, bőven lesz ideje csajozni.
2012. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szilvás buktát, mert az szeretem!
2012. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!