Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond velem?

Figyelt kérdés
Azt hiszem komoly gond lehet velem. Nem vagyok csúnya, a suliban mindig az elsők között voltam tanulásban, az egyetem is jól megy, a baj csak az,hogy nem tudok kialakítani egy komoly kapcsolatot se mert egyszerűen nem azt a képet mutatom magamról ami vagyok.Legalábbis úgy érzem. Ha egyedül vagyok állandóan olvasok, minden érdekel és van hogy csak magamban élek, a jelenben mintha nem is vennék részt,sőt ahogy egyedül maradok mindig mindig szomorú vagyok. Ha mégis muszáj, például megismerkedem valakivel vagy baráti körben akkor olyan vagyok mint egy 15 éves csitri, állandóan hülyeségeket beszélek persze vicceket magamról is mint egy bohóc, így persze, hogy senki se vesz komolyan akárkivel ismerkedem. Úgy érzem,hogy nem az vagyok ahogy viselkedem és nem értem miért vagyok gyerekes és vidám akkor is amikor legszivesebben sírnék, és miért nyelem le mosolyogva azt is ha látom, hogy egy srác átver. Márpedig látják, hogy jól nézek ki, mindenből viccet csinálok és akkor normális, hogy mindenki hülyének néz. Nem tudom, hogy lehetne ezen változtatni, lehet önbizalomhiányom van azért csinálom, vagy nem tudom... 19/L

2012. febr. 20. 22:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akk legyél minél többet társaságban,(főleg fiú).Így megszokod az embereket,és nem leszel zavarban.
2012. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!