Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom még mindig tartja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még mindig tartja a kapcsolatot a volt szerelmével. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez engem nagyon zavar, féltékeny vagyok, fáj erre gondolni. Már 3 és fél éve együtt vagyunk, nincs köztük semmi. Azt mondja, hogy egy barátnál nem jelent többet neki, de engem akkor is a sírba visz ez az egész. Annyira zavar, hogy lassan a kapcsolatunk rovására is mehet... :/


Van ötletetek, mit tegyek?


2012. febr. 20. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy zavar. A válaszreakciója alapján mérd fel a helyzetet, majd eszerint cselekedj vagy ne cselekedj.
2012. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy megmondom, és ha utána még mindig e-mailezgetnek, akkor mit tegyek?

Tényleg nagyon szeretem Őt, de r***adt rosszul vagyok már ettől a helyzettől.

2012. febr. 20. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Ultimátum. Vagy te vagy az ex. (Valószínű, fel fog háborodni, hogy mégis milyen jogalapon mondod meg, kivel beszélhet..) Azonban nem lehetsz tökéletesen biztos benne, hogy ha téged is választ, leállnak a beszélgetéssel.. Bizalom kérdése az egész. Nem mondom, hogy kutakodj a kedvesed után, de nagyjából tudod, milyen hangvételű e-mailekről(esetleg telefonbeszélgetésekről,smsekről) van szó?
2012. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez a gond, hogy nem ex. Sosem jártak, és ezért érzem, hogy a nagy szerelemből (barátomtól a csaj felé) még mindig maradt valami érdeklődés...

A beszélgetések hangvétele nagyjából baráti, csak zavar, hogy nekem nem hajlandó írni, neki meg igen, mondjuk reggel egy smst...

Azt is meg kell említeni, hogy nem beszélnek túl sűrűn, de már az a néhány hosszabb e-mail is irritál!!!!

2012. febr. 20. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Lányok, lányok! Miért sajátítjátok ki a szeretett férfit?

Ezzel teszitek tönkre a kapcsolatot. Miért nem beszélhet mással az a szerencsétlen? Attól még nem dugja meg! Én is tartom a kapcsolatot több volt barátnőmmel. Akikkel szexuális kapcsolatom volt. De attól még nem kezdeném újra velük! Nem úgy váltam el egy kapcsolatomtól sem, hogy véresen összeveszünk.

Három éve veled van, akkor te kellesz neki nem?

2012. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem az exéről van szó, ezért is félek nagyon a csajtól... (Mi van, ha "ki akarja próbálni" vele is?) Régi nagy szerelméről van szó, akit nem kaphatott meg anno.
2012. febr. 20. 18:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ő kellene neki, vele lenne, nem Veled.

Ne idegeskedj már - és az agyadat is próbáld átállítani.

Én is jóban vagyok exekkel (meg egyéb hímneműekkel is), mégsem jut eszembe újrakezdeni (vagy elkezdeni).

2012. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. febr. 20. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a helyzeted, segíteni sajnos nem tudunk, de ülj le a barátoddal, és a lehető legkomolyabban beszéld meg vele.

19/L

2012. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!