Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet könnyebben megszerezni egy szép lányt?

Figyelt kérdés
Mit mondjak neki?
2012. febr. 16. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
"Van 150 millióm a bankban."
2012. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mint ahogy a nemszépet. ő is emberből van, ugyanolyan érzései vannak, mint egy kevésbé szépnek. :)
2012. febr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jó és akkor most mennyek oda hozzá és mondjam neki azt hogy : "Szia,van 150 millióm a bankba" kiröhögne.
2012. febr. 16. 16:41
 4/13 anonim ***** válasza:

Őszintén...


Semmit!;)


De nem vicc,akkor a legkönnyebb megszerezni,ha úgy teszel mintha nem érdekelne, ha akar valamit,azt úgyis eléri...


Mindig a Nő választja a partnert,de a férfinak kell kezdeményeznie!-.-

Ilyen világot élünk,


Tudom,ezt így nehéz megérteni,de ha nő azt akarja,h kezdeményezz,azt eléri,ha nem akarja, nem éri el.

Szóval ha csak úgy odamész,minden jelzés nélkül,akkor olyan pofára esés lesz,h ihaj...:)

2012. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen! Vastag bukszával, azzal bármelyiket meg lehet szerezni ...
2012. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Most leírok neked egy trükköt, tesó. A következőt kérdezd tőle:

-Szereted a perecet?!

OROSZ akcentussal!! Ez nagyon fontos!

Ez az egyszerű mondat a lányoknál valamiért tetszést és szimpatizálást vált ki a tudatalattijukban! Régebben olvastam egy blogon, és nekem már 4-szer működött!!

2012. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Próbálj meg magabiztos lenni! (mert úgy látom kissé "félénk" vagy)Ne görcsölj rá túlságosan, légy laza, ne nyomulj!

Hány éves a lány? Kedves & szép, vagy beképzelt & szép?

Ha beképzelt, akkor hagyd rá!

2012. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mintha egy kicsit öntelt lenne,nem nézett még sohasem rám... azért kérdezem hogy mit tudnék kezdeni
2012. febr. 16. 17:06
 9/13 anonim ***** válasza:

rád se nézett? :) O_O


hagyd a p*csába! ;)


de ha pofára akarsz esni,felőlem azt is választhatod...

2012. febr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
honnan ismered? attól még hogy nem néz rád, nem biztos hogy öntelt..én pl amióta depressziós vagyok, kerülöm az emberek tekintetét utcán, suliban..szóval lehet szimplán csak szar kedve volt..de én persze magamból indulok ki..20l
2012. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!