Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnőnek van helye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőnek van helye a jelenben?

Figyelt kérdés

Röviden elmondom a szitut: másfél éve ismerkedtem meg barátommal. A második randin elvitt koccintani a barátaival, amin ott volt az exe is, csak ezt elfelejtette reklámozni. Később elmondta. Aztán feltűnt hogy a csaj kb minden héten minden nap felhívja valami apró-cseprő dologért barátomat, és minden hétvégén vagy második hétvégén amikor programot szerveztünk, jött a csaj is ugyanúgy... mint valami utánfutó. Elkezdett egy idő után irritálni, szóltam a barátomnak, de semmi. Ugyanúgy tapadt a csaj. Aztán a szülinapi bulira meghívtam (barátoméra), de előtte rendeztünk egy kisebbet (kb 6-an voltunk), amire nem hívtam el a csajt. Erre besértődött, utálkozott stb...


Kérdem én hogy kinek érzi akkor most magát a csajszi???

Mert tudomásom szerint én voltam a barátnője, meg még mindig én vagyok, nem az ex...


Aztán meguntam akkor ezt és megmondtam barátomnak hogy vagy ő vagy én. Ha mondjuk 3-4 havonta taliztak volna és dumálnak egy nagyot, akkor semmi bajom nem lett volna vele. De ez az akaszkodás, meg csimpaszkodás, ez irtó sok volt nekem! (Jelzem, páromnak több lány haverja van, akikkel semmi bajom, sőt imádom őket :) )

Engem az a csaj annyira kicsinált az állandó üldözésével, hogy már félig idegbeteg lettem. Erre már megint kezdi az a liba azt, amit tavaly, írkál, hívkálja, stb... mikor megmondtam világosan hogy szevasz tavasz. Talán egy későbbi időpontba leülünk megbeszélni ezt az egészet, de nekem erre az idegbetegeskedésre meg állandó szekálásra egyszerűen nincs szükségem. És akkor barátom még nekem esett nekem hogy hát ő csak barátkozni akar meg tralala. Ezt értem, de nem mindegy hogy hányszor hívkál az a valaki? Aki konkrétan az exed, ő volt az első csajod az életbe és jól meg is húztad... aztán most jópofizzak a csajnak, meg tűrjem el én.


Fura mód nekem ilyen problémáim nincsenek, egyik volt barátom se zaklat (7 volt, 1,5 és 2.5 éves is...), nincsenek függőségeim, se semmi. Velem van a baj, most komolyan? Olyan nehéz ezt megérteni hogy nem tudom elfogadni hogy minden nap jópofiznom kell az exének? Nem érdekel hogy hogy közelít, barátilag vagy sem, nekem az a bajom hogy az exe!!!! Az meg hab a tortán hogy csimpaszkodik. És jelenleg nekem kell rosszul éreznem magam... nem értem. Az tuti hogy barátomba bízok, nem csalna meg vele se semmi, tehát NEM VAGYOK féltékeny. Még egyszer: azzal van bajom hogy utánfutó a csaj, mindenhova jön, követ, rajtunk lóg, s.ggünkbe van.


Segítség :(


22/L



2012. febr. 15. 14:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A pároddal vannak itt komoly gondok, nem veled. Nem igaz, hogy nem látja át, mennyire megaláz ezzel téged. Vagy nagyon éretlen, vagy nem te vagy a legfontosabb neki.

Nekem is az jutott eszembe, hogy egy-két hétig te is kezdj el így viselkedni egy exeddel (ha belemegy valamelyikük), hát ha az segít, de őszintén szólva szerintem abból csak veszekedés, ne adj isten szakítás lenne, nem?

2012. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Az a baj, nem mindenki úgy áll hozzá, valakit nem zavar.

(Engem is rohadtul zavart az ilyen szitu, így nem a legjobb módszerrel, de tettem róla, azóta az ex csak történelem.)

2012. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
volt már ez a kérdés, nem? amikor a csaj szórakozóhelyen is ott lábatlankodott.. a baratoddal kell ezt megbeszélni.. nem tudom h mi lenne a megoldás..
2012. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Valamennyire hasonló szituban vagyok, csak nálam az ex konkrétan fúr engem, és nem hajlandó elkotródni a p.csába, szóval tökéletesen megértelek...

Sajnos én rájöttem, hogy 1. ez a pasikon is múlik, mert főleg rajtuk áll, hogy el van e küldve istenesen a búsba valaki vagy sem, és rajtuk múlik, hogy az az ex csak az ex, vagy egy bosszantó kis görcs lesz a jelenben is 2. sajnos vannak olyan elmeháborodott idióta nőszemélyek is, akik vmiért képtelenek értelmezni a nem fogalmát, és úgy gondolják, hogy ha eleget nyomulnak, akkor majd valahogy visszaerőszakolják maguk mellé a srácot, és ezeket még egy céltudatos "menj a büdös p.icsába" jeligével sem nagyon lehet elzavarni.

A kettő együtt meg konkrétan lehetetlenné teszi az extől való megválást, és úgy látom nálatok (is) ez áll fent.

Ha van hozzá elég lelkierőd, adj neki ultimátumot, hogy válasszon.


20L

2012. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

vedd fel a kapcsolatot exeiddel, szerezz egy csomó fiú barátot, és majd megérti hogy te mit érzel.

vagy marad az ultimátum. vagy te, vagy az exed. és, ha nem választ, akkor is szakítasz. és tényleg tedd meg, hogy felfolya

2012. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!