Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok az ex (ek) ről nosztalgiázni?

Figyelt kérdés

Nekem a mostani párom az első, minden téren...neki már voltak kapcsolatai, ha lehet mondani 2 komolyabb. A volt barátról/barátnőről való nosztalgiázás, "rá gondolás" azt jelenti, h még éreztek valamit iránta? Barátoknak ilyen szinten írt levelet, véleményt, amikor már velem együtt volt: néha hiányzik, barom állat voltam és elcsesztem..:( Ezek még beleférnek? Elvileg ha már nem érez iránta semmit, akkor miért írja ezeket? A szép emlékek hatására? De ugyanakkor tudom, h nem kezdené egyik volt barátnőjével sem újra, meg már engem szeret.


L/21



2012. febr. 13. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamit mindenki iránt érzel akivel együtt voltál huzamosabb ideig. Ha más nem, hát jó vagy rossz érzésed van. A nosztalgia is előfordul, de nem kell az ilyesmit komolyan venni. Ha téged szeret, akkor csak az számít.
2012. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
jah, azt szoktam nosztalgiázni,hogy egy büdös k*rva...
2012. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat szoktam gondolni a regi baratnöimre,hogy mit rontottam el...
2012. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De már nem szeretitek? Szóval csak úgy méláztok a múlton a értelmetlenül?
2012. febr. 13. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég ért véget egy hosszú kapcsolatom (6évig tartott), tehát nincs olyan nap amikor ne jutna eszembe, de már nem vagyok belé szerelmes, és jóban is vagyunk.
2012. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csakúgy elmúlt a szerelem? Mert nem volt más megoldás? Én nem tudom elképzelni sem, hogy elmúlna...épp ezért vagyok kicsit féltékeny a párom exeire, ráadásul olyanra is, akivel egyáltalán nem tartja a kapcsolatot...félek, hogy egyszer felkeresik egymást és újra egymásba szeretnek...
2012. febr. 14. 15:37
 7/7 anonim ***** válasza:
na ezt azért nem tartom valószínűnek :D még nem sok ilyen esetről hallottam, ha ez megnyugtat :)
2012. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!