Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ha nem vagyok állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ha nem vagyok állandóan a nő nyakán? Lent megmagyarázva

Figyelt kérdés

szóval 19/f vagyok a lány is 19/f. Nekem tetszik ez a lány és puhítgatom is, és érzem, hogy ő is kedvel engem. Mivel az egyetem miatt van egy hosszú szünetünk a hétvégén. Utoljára csütörtökön beszéltem vele chaten, azóta nem, mert nem akarok állandóan a nyakán lenni, inkább majd kedden, amikor úgy is találkozunk.



Mit gondoltok erről, nem jó az ugye ha minden nap beszélnék vele chaten és ha ez így lenne akkor megutálna mert mindig a nyakán lennék avagy mi lenne ?



kicsit furcsán tettem fel, de bízom benne, hogy segítetek ebben a kérdésben.


2012. febr. 13. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt írtad:a lány is 19/f

csak jóindulatból szólok,h más már ne lője le ezt a gyenge "poént";)

2012. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:DDD
2012. febr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsánat, 19/n. Reggel van még az ilyenekhez.
2012. febr. 13. 09:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy nem hiszem,h ezért megutálna...ha bejössz neki,akkor még örülne is ennek...ha meg nem,akkor még ha csak hetente írsz rá,az is nyomulás.


Persze nem kell a nyakán lenni folyton,ez helyes,de ott sem szabad átesni a ló túlsó oldalára.

2012. febr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kedvel téged, még örülne is, ha mindennap kezdeményeznél, avagy ráírnál.
2012. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amig friss az egész és mindent meg akartok tudni egymásrol, addig jo minden nap beszélni. általában vágyik is rá az ember. legalábbis nálam igy van. de ha már mindent megtudtam és csak általánosságban beszélgetünk akkor nem szeretem ha rajtam log. akkor se ha már járunk.nálam az elég folytogato érzés.
2012. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megvárhatnád néha-néha hogy ő írjon rád! Akkor őt is biztos érdekli hogy mi van veled...stb.

Ha valami olyasmivel kezdi a szövegét, hogy " Már 3 napja nem írtál rám, talán haragszol? Vagy mi van?"

Vagy valami hasonló, akkor jó vagy :D....

2012. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!