Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt állandóan a barátnőm? 18F

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt, általában jól megvagyunk, de a viták többsége miatta van. Állandóan a múltamon rágódik, hogy 18 éves létemre 15-20 csajom volt, volt akit részegen szedtem össze, egyszerre 3 volt, ilyenek. De ez a múlt! Nem vagyok ilyen, tudja nagyon jól, mégis ha meglátja az egyik volt barátnőm képét a neten akkor mondja magára hogy csúnya, kövér, stb.

Miért csinálja ezeket? Ha kérdezem annyit mondd nem tudom.

17 éves a barátnőm.


2012. febr. 9. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl fiatal, nem fogja magát ezen túltenni. Keress egy 25-29 évest!
2012. febr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kevés az önbizalma. Ezt erősítsd benne.
2012. febr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Macs1209 ***** válasza:

Legelőször is ne hazudj többet magadnak. Másodszor

az önbizalmát kellene megnövelned. Ennyi a trükkje.

2012. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hiába mondom hogy szép,nem hisz nekem. Igaz a kapcsolatunk elején csináltam olyan dolgokat amit nem kellett volna,és beszéltem úgy róla/vele, ahogy nem illik, de nagyon szeretem! Sírtam már nem 1x érte.
2012. febr. 9. 08:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha így kezted a kapcsolatotokat akkor ne csodálkozz. Idő amíg újra fel tudod építeni a bizalmat, de az mindig is sokkal törékenyebb lesz mint ha nem csinálsz hülyeséget az elején
2012. febr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Macs1209 ***** válasza:
100%

Leirod hogy volt X csajod, és te "nem vagy ilyen"

Részegen összeszedtél 3at is, de "nem vagy ilyen"


Ember, ha nem ismer születésed óta, akkor a büdös életben

nem fogod neki bebizonyítani, hogy "nem vagy ilyen", mert

a tetteid alapján fognak megítélni világéletedben...


Idő, idő és idő... Ez az egyetlen megoldás, és hogy ne

nyaggasd emiatt, és nem miatta van a viták többsége.

Örülj, hogy komoly kapcsolatot akar egy "ilyen" sráctól.


Sírással meg semmit nem érsz, inkább a tetteiddel bizo-

nyítsd, hogy VÁLTOZTÁL.

2012. febr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 25 éves vagyok, a barátnőm most 20, és 1 éve vagyunk együtt. És ha valami olyat csinál a barátnőm, akkor elkezdi, hogy az előző az biztos jobb volt, okosabb volt, érettebb volt, meg csinosabban öltözködött. Holott ebből egyik sem igaz, mert ugye nem véletlenül vagyok vele, és nem a régivel. Nem tudom, ezt szokták csinálni a lányok, és valóban önbizalomhiányról lehet szó. Pedig nyilván meg vagyok vele elégedve és nem mondogatom neki hogy ilyen vagy meg olyan vagy máshoz képest. Hülyeség amit mondassz, mondom neki, de ez nálunk is elő szokott jönni. Szeretem őt, és elfogadom olyannak mint amilyen, és csinosabb teszem hozzá, mint az ex.
2012. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!