Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a párom születésnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a párom születésnapjára?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz a párom 23. születésnapja, csak most jött rá össze a pénz,hogy vehessek neki valamit! Én tanulok ( ismerősöknek segítettem hólapátolás, stb..) ,így összejött 5000forint, te hát szűkös a keret, de ötletem sincs,hogy mit tudnék venni neki! 3éve vagyunk együtt (én 18 vagyok), tőle mindig nagy ajándékokat kaptam (persze, ő rendelkezik önálló keresettel), de én eddig csak 1-2 ezer forintért tudtam neki venni valamit, így örülök az 5ezer forintnak, bár ő nem várja el,hogy meglepjem ,de én nagyon szeretném!

Főzök valami fincsi kaját, és valami ajándékot ..

de mit? nyaklánc, medál, karkötő van .. gyűrű? nem félreérthető? órája nincs, és szüksége is lenne rá, de azt 5ezer forintból szerintem nem tudok venni..

nem dohányzik, nem iszik, néha focizik, de csak a nyári estéken, tehát nem sportol, munkahelyéhez nem kell semmi..

nektek van valami tippetek?

előre is köszönöm!


2012. febr. 8. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

remélem te vagy a csaj...

rendelj 5 pizzát és tedd őket egymás tetejére, mondván, hogy különleges tortát kap :) (egy férfi imádja az ilyet)

nem kerül sokba: ajándékboltokban lehet kapni horribilis összegekért "kívánságzsetonokat" de ilyet te is simántudsz nyomtatni, csak ki kell utána vágni. bármi állhat rajta, pl "maszírozz meg" (de bármi lehet rajta ;D)

2012. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!