Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátom, hogy végre felvigyen magához?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, nagyon szeretem, de mindig a városban vagyunk és ott smárolunk meg minden. Van amikor a combom belsejét simogatja és látom rajta, hogy többet akar meg ha az ölében ülök, akkor érzem is. Élvezi ha a nyakát puszilgatom stb, meg van mikor nagyon benne van a dologban, meg olyan kérdéseket tesz fel nekem, amik utalnak rá, hogy akarja (akár még csak a pettinget) de akkor valamit lépni kéne ez ügyben. (a szobája felé) L/15

Köszi a válaszokat :)


2009. jún. 1. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Te miért nem viszed fel magadhoz??:)
2009. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Vidd fel te magadhoz, vagy kérdezd meg, amikor érzed, hogy "többet" szeretne, hogy nem mentek fel hozzájuk? Nem kell köntörfalazni, nem biztos, hogy levágná, hogy mire gondolsz:) A pasik a nyílt és egyenes beszédből értenek,illetve azt szeretik.
2009. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vihetem fel magamhoz, más városban lakom, és apum egy fiugyilkos.. :))) :S
2009. jún. 1. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

a férfiak törvényeiből idézve: "nem értjük a finom célzást! nem értjük az egyértelmű utalást! mond meg mit szeretnél! "

én is fiú vok és ez nagyon így van velem is :D

2009. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért kellett szinte mindenkit leszavazni:S Ha valakinek volt ennyi esze, írja már meg, hogy szerinte ugyan mit kéne csinálni. Komolyan mondom, az ilyen emberek miatt, akik ebben élik ki magukat, megint kár volt válaszolni... várom a lepontozást!! :D
2009. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!