Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy sráccal egy ágyban alszom, és közben (nem szándékosan) szellentek, akkor felébredhet rá?

Figyelt kérdés

Nem adta semmi jelét, hogy érzékelte volna, de nyilván nem szándékozom megkérdezni tőle... Csak nemrég találkoztunk, és elég ciki, folyamatosan ezen görcsölök.

19/L


2012. febr. 4. 19:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
ne törődj vele. hidd el, ha olyan szinten lesztek, fingóverseny is lesz belőle.
2012. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
LOL! Erről egy sztori jut eszembe :D egyszer voltak nálunk vendégek (40 feletti házaspár) erre a férj ilyet szól: "úgy felijedek mindig, amikor durrantasz este" XD szakadtunk, a nő meg majdnem elsüllyed szégyenében XDXD
2012. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Köszi, ez most annyira megnyugtatott... :P
2012. febr. 4. 19:48
 24/29 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... ha nemrég találkoztatok... Szerintem a bizalom fontos. Én csak olyan mellé fekszem be az ágyba, aki mellett ha szellentek egyet nem görcsölök rajta napokig.

de am ne aggódj. nem nagy gáz. Belőlünk se a pillangók hordják ki.

2012. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj, erről nekem is van egy sztorim :D Apám haverja mesélte, hogy egyik éjszaka-nyáron- irgalmatlanul rájött a finghatnék, de nem akarta Dolby Surround-ra küldeni, nehogy felébredjen az asszony, ezért igyekezett leblendézni, és eé is kezdte kiadni ilyen kis magas hangon... erre a felesége felriadt, hogy : ,,Bassza meg, a rohadt szúnyog!" és lekevert magának egy akkora sallert... XDDDDD
2012. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
hát figyelj ha nem keres többet akkor tudod h meghallotta ha meg keres akkor nem :D
2012. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
ma 19:56: úristen ezen úgy elkezdtem szakadni :DDDDD
2012. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Macs1209 ***** válasza:

Én annyival lekezeltem a dolgot - bár nem aludtam, - hogy

"ha már egyszer kiengedted, engedd ki mégegyszer, ezúttal

az ablakon"..

2012. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
19:56 ez nagyon nagy:DDD amúgy ne görcsölj rá,ha hallotta is nem fog emiatt nem összejönni veled. Ha értelmes,akkor tudatában van annak,hogy a nők is szoktak!
2012. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!